Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zmotywowana2014

Skalpel czas start

Polecane posty

Gość Zmotywowana2014

Hej dzisiaj po raz pierwszy zrobiłam Skalpel z Ewą Chodakowską , i ledwo żyję...Nie mam w ogóle kondycji....To znaczy jeśli chodzi o ćwiczenia na brzuch to pikuś bo brzuch zawsze miałam mocny , gorzej z nogami ,mięśnie w nogach to moja pięta achillesowa. No i też nie wiem jak Wy to robicie ale mnie kark boli bardziej niż mięśnie brzucha od tył pół skłonów... Chciałabym wytrwać w tym ćwiczeniu miesiąc i zobaczyć czy naprawdę są efekty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmotywowana2014
Miało być od pół brzuszków a nie od pół skłonów hi hi To pewnie ze zmęczenia już mi się wszystko miesza....Teraz wskakuję pod prysznic i spać, (aczkolwiek myślałam że się bardziej spocę przy tym skalpelu , kiedyś ćwiczyłam z Mel B to byłam cała mokra jakbym pod rynnę z wodą wpadła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ESsska
Witaj, jesli mogę dołączyć.... Zaczęłam moją przygodę ze skalpelem dwa tygodnie temu i staram się ćwiczyć do drugi dzień przeplatając z ćwiczeniami na orbitreku- 45 min. Chciałabym zgubić jakieś 8 kg, ładnie wymodelować ciało, pozbyć się cellulitu i poprawić kondycję. Mam nadzieję, że będziemy się wzajemnie motywować do ćwiczeń. Pozdrawiam, miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×