Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tajemniczy31

Szukam..

Polecane posty

Gość 789gość
Tajemnicza a i ją tajemnicza jestem... rozpalić Twe zmysły, pocałunki gasić rozżalony ciało. Dłońmi kreślic mapę pożądania na Twoich plecach...leżąc po Tobą, nad Tobą będąc...unosić się i opadać. Odleci z wykończenia orgazmem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 789gość
Woda zimna przed gorąca kiedy kąpiel szykować będę. Czekając na Ciebie nago tuż obok wanny w ręcznik okoryta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wbijac sie w Ciebie językiem az krztuszac sie Twoimi sokami gdy palce pieścić bedą Twa lechtaczke..az zaczniesz jęczeć i wić sie z ekstazy , Twe mięśnie sie napna, uda bedą chcieć sie zacisnąć, a ja wtedy przyspiesze..,az padniesz z wycieńczenia kolejnym spazmatycznym orgazmem... Bo nie ma lepszego widoku niz szczytujaca kobieta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alakafeterianka
Na bezsennosc najlepiej jest sie zmeczyc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 789gość
Nic lepszego jak oddech Mężczyzny szybki i głęboki... gdy ustami spijasz moje soki... we mnie na mnie, czy obok... gwałc mnie tej nocy, rytmem oddechu wtoruj moim gustom pokazując ruch moich ust na twoim penisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spijać Twesoki to by była rzecz przednia...czuć jakdochodzisz rzecz wspaniała..."zerżnąć"Cie rzecz kur*** wyborna... Alakafetarianka...jakieś wypróbowane sposoby zmęczenia sie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego wszystkiego naszło mnie na....cyberseks...alez dawno tego nie robiłem... Po prostu pieprzyc mnie sie chce.. A Ty bardzo dzis spragniona..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cybersex jest dobry dla malolatow! Zona spi , czy jestes juz w stanie prawie kawalerskim??? Dostalam juz dzis czego chcialam , nie ma to jak real...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zona śpi...a mnie nosi..oj z tym ze dla małolatów to przesadzasz...kwestia odpowiedniego partnera i zabawaekmpdo reka..i wzajemnego posłuszeństwa i raz na jakis czas moze byc byc zajebiscie ciekawy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podwójne RR jak rżnięcie przez rypanie... Ja tez jestem realista sku...em... Ale wiem ze i cyber fajny jest...ale jako rozrywka a nie substytut... Pieprzysz sie tylko z mężem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie rozmawiam z każda normalna łaska...tylko z Tobą.. A ja lubie kobiece kształty ...biust od 80c w gore..zaznaczony tyłek...zgrabne nogi..wygolona cipke pod jezyk...duże wyraziste sutki do ssania i wredne spojrzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyglada obiecująco...te włosy do przyciągania za nie biorąc Cie od tylu...czy zwisające suty podczas jazdy na jeźdźca gdy moje palce dodatkowo pchają sie w Twoj anal... Czas na email?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lub gdy oparta jesteś o biurko...gdy trzymając Cie jedna reka za włosy przyciskam Twoja twarz do blatu a sam posuwam Cie w tyłek gdy druga reka ujezdza Twoja cipke wibratorem... Dalsze wywody jak cos to na maila sie odezwij...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
75 kg przy 170cm to chyba jakiś facet ja pierdziele, moja zona wazy 54kg przy tym wzroście , grubszej nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×