Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Cyz starczyloby wam 500zl do 10 wrzesnia na 3 osoby

Polecane posty

Gość gość

tylko na samo jedzenie_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie że tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam nie, to jeszcze 3 tygodnie... u nas idzie średnio 500zł/tydzień. Do końca miesiąca może jakoś udałoby się wykorzystując zapasy z lodówki i zamrażalnika, ale dalej nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpadnie mi podkoniec miesiaca 150 zl i ok.10 wrzesnia 200 aleniechce tych pieniedzy ruszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby musiało to by starczyło trzeba tylko dobrze gospodarować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co masz w domu /zamrazalce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie pusto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie jakby musiało to by starczylo.. Zawsze tez mozesz odwiedzić teściów/rodziców moze dadzą słoiki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas idzie 250 zł na tydzień więc myślę żebym jakoś dała radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1a
Tak. Myślę, że tak. Można wiele zrobić z niewielu, tyle, że rozsądnie. A z tym u mnie na bakier ;) jednak jakby mnie przyszpiliło to musiałabym dać radę. I tak sobie właśnie myślę, że dałoby się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszlam z mezmem na zakupy. wydaliosmy ok.100zł. kupilam mieso na obiady. wlasnie robie bigos, zrobilam tez golobki. na jutro zupkan kalafiorowa oraz na 2 danie golabki. na weekend bedzie.- wyszlo mi 12 sztuk golabkow. bedzie na 3 obiady. kupialm tez 1 kg schabu z koscia podzielilam wyszlo 6 duzych kotletow. na 2 obiady bedzie. wiec obiady juz na tydzien mam. corka chodzi doprzedszkola w sumie z rana nic nie je.bo ja zaprowadzam odrazu na sniadanie. ja na sniadanie jadam tylko jajka. zostanie tylko cos na kolacje. mysle ze nie wydam wiecej w tyg niz 50zl jeszcze. na pieczywo, mleko i jakies wazywa i owoce i wode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up zostalo mi teraz zalewdwie 350zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma szans żeby wystarczyło 500 zł to prawie 3 tyg. U nas idzie 250-300na ttydzień a jest nas 3. W piątek robimy duże zakupy z chemia, mięsem,rybami itp i idzie ok 200 no i w tyg ok 100 na pieczywo, świeże warzywa i owoce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eustachy209
dzisiaj w lidlu jakaś promocja wieprzowiny z szynki po 5.55 za pół kilo :P do tego makaron i jazda 3 tygodnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostalo mi juz tylko 350zł bo wczoraj zrobilam zakupy. do przyszlego czwartku starczy. w tyg. wydam niewiecej niz 50zł na chleb,mleko oraz warzywa i owoce. chelb kupuje 900 g stracza nam na 2 dni.wiec na samo pieczywo 10zł.12zł mleko.i zostaje 28zł na warzywa i owoce jablka sa tanie , arbuz. sliwki. ziemniaki marchewka,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość121212
Jest lato, owoce, warzywa tanie, dasz rade. Tylko wybierz się na jakiś ryneczek, popatrz w promocjach w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×