Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

strogonow mięso

Polecane posty

Gość gość

jak obsmażacie wołowinę bo ja zawsze robiłam tak, że wrzucałam na patelnie mięso obtoczone w mące. Teraz mam zrobić duży gar i siostra powiedziała, że ona obsmaża bez mąki a na końcu zagęszcza mąką rozrobioną w wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siostra robi bez sensu,po to się obtacza w mące i wstępnie obsmaża żeby zatrzymać soki w mięsie,potem jest bardziej miękkie i soczyste,dobrze robisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rob po swojemu ;) tez tak robie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprósza się mąką. Co tam niby jest do zagęszczania, jak potem daje się tylko śmietanę i musztardę albo koncentrat? To jest gęste samo z siebie. Kurde, narobiłaś mi smaka na strogonowa, idę na zakupy szukać polędwicy wołowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobiłam tak jak zawsze, oprószyłam mąką, pięknie pachnie w całym domu...największy garnek jaki miałam w domu- 6 litrów:) A w międzyczasie tort czekoladowo wiśniowy... 40 rocznica ślubu moich rodziców:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak robisz tort? podobnie jak Szwarcwaldzki? biszkopt robisz sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytałam kilka wersji tortu szwarcwaldzkiego na blogach i wyrobiłam swoją własną:) Krem czekoladowy tak jak na blogu cioccolatogatto. Biszkopt taki co najlepiej wychodzi + kakao+ 2 łyżki stopionego masła na koniec wyrabiania ciasta. Wiśnie mrożone zagotowuje, odsączam daje 2 kieliszki nalewki wiśniowej i 1 kieliszek likieru amaretto. Później z soku robię niezbyt gęsty kisiel, wrzucam do niego wiśnie (odsączone z alkoholu- tym nasączam biszkopt)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 litrów strogonowa? Strasznie kosztowna impreza... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×