Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pierwszy orgazm

Polecane posty

Gość gość

Pytanie raczej do kobiet - kiedy po pierwszym razie zaczęłyście miewać orgazmy? Ja już bym tak chciała ale nie mogę :( W ogóle to mam problem żeby dojść sama ze sobą, ale to chyba dlatego że wolałam czekać aż będę mogła z kimś więc się nie przykładałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie też jest to dosyć dziwna sprawa... Sama ze sobą ok, ale z mężczyzną już ciężej... Od czego to zależy? Tak, zaraz na pewno posypią się komentarze typu że facet do d**y... Miałam 4 partnerów... Ostatni to mój mąż i to z nim właśnie dopiero udało mi się przeżyć pierwszy raz orgazm ale też nie za każdym razem... Myślałam że tylko ja mam ten problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest mi z nim dobrze, lubię czuć go w sobie, patrzeć jak dochodzi i jak mu się podoba. Nie jest mi źle ale chciałabym więcej. Może to dla mnie za wcześnie i jestem niecierpliwa. Ale mnie trochę przeraziło że udało ci się dopiero z 4 partnerem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie przez długi okres myślałam że może po prostu tak ma być... Też było mi z poprzednimi dobrze ale fakt faktem że z obecnym partnerem (mężem) było zawsze jakoś przyjemniej... I tu nie chodzi o to że mówię tak dlatego że to mój mąż. Kiedy kochaliśmy się po raz pierwszy jeszcze nim nie był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może i mi się uda jak trochę poćwiczę. Chciałabym przeżyć to co widzę na jego twarzy. Jak mu jest dobrze. Zaraz sobie wmówię że pewnie coś jest ze mną nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Broń boże tego nie rób. Ja sobie tak wmawiałam, ale nie mówiłam o tym głośno bo się krępowałam... I wstyd się przyznać ale podczas stosunku udawałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam zamiaru udawać. Nie wiem czy jak mu powiem że chciałabym mieć orgazm czy to nie sprawi mu przykrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×