Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Święta Anestezja

W niedzielę to powinno się raczej

Polecane posty

Gość Święta Anestezja

oddać zadumie nad rzeczami ważnemi. Wy bracia i siostry marnujecie czas na grzeszne rozmowy o seksie. Często o seksie analnym. O brudnym seksie. Rozprawiacie o tym jak mężczyzna spragniony swojej kobiety, chce dostać się do jej ciaśniejszej dziurki. O całej grze wstępnej z tym związanej. Najpierw zanurza się w nią językiem, mocno ślini jej o***t żeby był gotowy przyjąć jego członek. Potem wkłada palce. Kolejno. Jeden, dwa, ona jęczy z podniecenia, z bólu. A potem on w nią wchodzi brutalnie, pcha, pożąda jej, chce zostawić w niej swoją spermę, a ona się wije, wygina, bo też tego pragnie. Tak nie można bracia i siostry. Chwila refleksji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha dobre :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Święta Anestezja
Teraz Ci do śmiechu, ale kiedyś trafisz do piekła. Tam ogień piekielny Cię pochłonie. Cierpliwie, kawałek po kawałku, kawałek po kawałku... W końcu trafi i na Twoje krocze nabrzmiałe grzechem i zapłonie w Tobie całą mocą. Wypełni Twoja usta kiedy wydobędziesz z siebie pierwszy spazmatyczny jęk. Tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem.. a wiesz kim ja jestem ? Wysłannikiem z ciemnej strony mocy ,więc piekło to dla mnie nic nowego .Rogata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krol julian
I tak Ci napisali w ostatnim świadectwie pracy ? "Wysłannik ciemnej strony mocy"? To tak jak być kapitanem transatlantyka w Czechach. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julek nie pękaj :P Jako wysłannikowi wolno mi biedne niewinne istoty sprowadzać na złą drogę i wykorzystać do własnej przyjemności.R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pod warunkiem, że uda Ci się znaleźć jakąś istotę na dobrej drodze i będziesz ekstremalnie konkurencyjny w tej branży :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W niedziele powinno sie jesc rosol i schabowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na brak duszyczek zbłąkanych jakoś nie narzekam ,mam instynkt łowcy .Co dla jednych ekstremalne dla innych normalne.R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro są zabłąkane, to trudno mówić o sprowadzaniu na manowce. Ciemna Strona Mocy idzie ostatnio na łatwiznę. Inna sprawa, że w dzisiejszych czasach nie stoją przed nią żadne szczególne wyzwania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×