Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze glupie pytanie ale wazne

mam do was dziwną prośbe

Polecane posty

Gość moze glupie pytanie ale wazne

Jak juz napisalam, mam dziwną prosbe. A wiec niepokoi mnie u mojego dziecka wygląd szyi. Oczywiscie bylam u lekarza, i to niejednego, ktorzy twierdzą, że taka uroda, ale mi to nie daje spokoju. Podczas kaszlu/ krzyku/placzu u mojego dziecka na szyi obserwuje poszerzenie zyly szyjnej. I chcialabym wiedziec, czy jak Wasze dzieci placzą,krzyczą czy widzicie na ich szyi takie zgrubienie tej żyly. Ze względu na godzinę liczę, że wszystkie dzieciaczki juz spią, ale będę wdzieczna, jak ktoś napisze, czy Wasze dzieci tez mają podobnie, albo przypomnęsię jutro. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak córka tak ma i wiem, że u wielu dzieci tak jest podczas wysiłku. Zresztą niejednemu dorosłe mu również widać żyły na szyi podczas wysilku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę ze nie masz się czego obawiać, często widzę u dzieci jakieś żyły poszerzone np mój brat ma od ucha do taką dużą żyłkę i tez mama jezdziła po lekarzach i tez słyszała ze taka uroda. siostrzenica ma między brwiami, córka kuzynki za uchem itd w trakcie płaczu bardziej widac bo taki odr*****apięcia mięśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze glupie pytanie ale wazne
Dziękuję Wam, ja sie naszukalam chirurga naczyniowego dla dzieci, niestety takiego nie znalazlam w swojej okolicy. Bylam u chirurga naczyniowego u doroslych, zrobil usg dopplera szyi,i powiedzial faktycznie, ze taka uroda, ale jakoś pewnosci do konca nie mialam. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro lekarz stwierdził że wszystko dobrze to nie martw się. Ja jako dziecko miałam taką zyle na szyi i mam ja do dzisiaj podczas wysiłku :) to nic groźnego i faktycznie taka uroda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
generalnie powinnam ufac lekarzowi, ale jak juz napisalam, jest to lekarz dla doroslych i jakos obawiam sie, ze moze nie do konca ma orientacje w parametrach dla dzieci. Macie rację, nie powinnam się doszukiwać nieprawidlowosci,pocieszylyscie mnie, dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze glupie pytanie ale wazne
generalnie powinnam ufac lekarzowi, ale jak juz napisalam, jest to lekarz dla doroslych i jakos obawiam sie, ze moze nie do konca ma orientacje w parametrach dla dzieci. Macie rację, nie powinnam się doszukiwać nieprawidlowosci,pocieszylyscie mnie, dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mi sie to wydaje normalne, jutro sprawdze na swoim dziecku i napiszę Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzis zwrocilam uwge jak to wyglada, jak moje dziecko placze i troche ta szyja sie poszerza, ale nie jakos bardzo, nie wiem, czy ci pomoglam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój kolega od urodzenia ma taką poszerzoną żyłkę na samym czole. Od dziecka jak płakał albo się denerwował to ona tak jakby puchła i pulsowała. do dzisiaj tak ma jak się zdenerwuje. Taka jego uroda, nic mu się nigdy z tym nie działo, za to faktycznie wszyscy wiedzieliśmy jak był zły hehe :) Na szyi to jeszcze nie tragedia. słyszałam, że to się czasami samo wchłania i nie trzeba z tym nic robić, a czasami zostaje. Jednak nikt nie zoperuje Ci dziecka bo masz jakieś widzi mi się na pewno w tym wieku. Poza tym nawet nie wiem na czym miała taka operacja polegać. W każdym razie na pewno nie masz się czym martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ

Moje dziecko też tak ma podczas wysiłku, ale to nie jest bolesne. Co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moj jest łysol ma tylko meszek na glowie i widze ze jak robi kupe albo zanosi sie placzem to na glowce widac jak zyla mu rosnie 🤣 dla mnie to jest mega smieszne bo przeciez kazdemu poszerzaja sie zyly przy wysilku w zyciu nie pomyslalabym ze to cos nienormalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×