Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość8

"Iwona" Rybnik Radziejów

Polecane posty

Gość gość8

Witam, Chciałabym zapytać czy ktoś miał robione wesele w domu gościnnym "Iwona" w Radziejowie, podczas którego zapewniał nocleg przyjezdnym gościom lub miał wesele dwudniowe i organizował nocleg dla wszystkich? Bardzo podoba nam się to miejsce, ale obawiamy się, że utrudnieniem będzie transport gości do miejsc ich noclegów (będziemy mieli około 30 przyjezdnych). I obawiamy się czy znajdziemy noclegi w okolicy w przystępnej cenie. Wiadomo, że jak przyjęcie robi się w domu gościnnym, które posiada pokoje dla gości weselnych jest o wiele prościej. I często dla takich gości koszt wynajmu pokoju jest zwykle niższy niż dla pozostałych. Na pewno nie wszyscy będą chcieli opuścić wesele w tym samym czasie, a organizowanie przewozu z sali do noclegu dla pojedyńczych gości także jest kosztowne (zarówno wypożyczenie autokaru czy taksówki). Czy mieliście może taki problem i jak udało się Wam go rozwiązać? Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc :) Przy okazji chciałabym także zapytać, jak właścicielka "Iwony" zapatruje się na własne pomysły (np. własna koncepcja strojenia sali, fotobudka, kącik słodkości) oraz czy nie ma nic przeciwko zabawom podczas wesela (czytałam, że niestety w wielu lokalach właściciele "nie lubią" takich zabaw :( ). Z góry dziękuje za pomocne podpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos organizował wesele w Iwonie? Podoba mi się bardzo ta duza sala ale mamy tylko 40 gości (na stronie pisze ze to minimum na ta sale) ale obawiam sie, ze będzie za duza na taka mala ilość. Co uważacie? Bardzo proszę o pomoc na dniach musze podiac decyzje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważam że mało i goście się "stracą" na parkiecie. gdybym miała taka ilość gości to brałabym pod uwagę sawanne w Świerklanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w Sawannie, nie podoba mi się tam :( Poza tym czytałam wiele negatywnych opinii, a Iwonę mi wszyscy polecają ;/ Czy ktoś miał może takie małe wesele w Iwonie w tej dużej sali i może opowiedzieć o swoich "odczuciach"? Czy bardzo rzucała się w oczy liczba oczu? Mała sala mi się już mniej podoba, dlatego preferowałabym dużą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barenka
Bardzo fajne miejsce tak samo jak te namiary na muzyka- http://3-dj.pl/ Darek Heler i jego koledzy świetnie prowadzą tego typu imprezy i zabawiają gości. Uważam, że są rewelacyjni w tym co robią i warto ich zaangażować na własną imprezę. Pod warunkiem, że posiadają jeszcze wolne terminy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirna67
Słyszałam, że ten 3-dj to świetny wodzirej na tego typu imprezach. Znajoma była bardzo zadowolona z jego usług :) warto może faktycznie zaangażować taka osobę do obsługi swojej imprezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×