Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mikolajszczesny1

Student 21 lat szuka sponsorki

Polecane posty

Mam 21 lat, 189 cm wzrostu, 78 kg. Mam lekko umięśnioną sylwetkę, widoczny kaloryfer. Studiuję na Uniwersytecie Warszawskim. Dużo czytam, trenuję. Interesuję się biznesem. Jestem osobą kreatywną, wrażliwą oraz pewną siebie. Szukam kobiety 30+, która jest zainteresowana poznaniem młodego, inteligentnego kochanka, o nieposkromionym apetycie na seks. Mail kontaktowy: mikolajszczesny1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam żonę i dwie córki. Może ja bym ciebie za sponsorował, od zawsze chciałem zrobić to z facetem. Umówiłbyś się z moją córkę, podrywał ją a przy okazji spotykał ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z ciebie ci/pa nie facet! Do roboty a nie sponsorki. Żadna cie nie zechce a juz na pewno nie mloda kobieta 30 plus ktora moze miec wielu za darmo a z checią by jej jeszcze za to zaplacili. Faktycznie poszukaj lepiej faceta bo kobiety nie znajdziesz. Kobiety lubią prawdziwych zaradnych facetów a nie miękkie CI/PY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulissssekk
Popieram powyzej. Kobietom się płaci a nie one będą płacic tobie miękki fiutku! Skąd ty się urwałes? Mozesz co najwyzej gejom obciągac za kase!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z andropauzą i syfilisem
Jestem gejem moge cie w******* w o***t za 15 zł idziesz na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 65 lat, pomyśl mógłbyś spokojnie bzykać moją córkę ale również sypiać ze mną. Płaciłbym ci 8 tysięcy za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papriiikia
Ja bym na to poszla na twoim miejscu miękka pytko bo nic lepszego nie znajdziesz. Kasa dobra a kobiety na pewno nie znajdziesz, żadna płacic ci nie bedzie no chyba że mocno starsza babka 60 plus ale w to tez wątpię bo takie raczej juz nie chcą sexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nr 2
Gość chyba za wysoko go cenisz. 8 tys to max na 2 miesiące a nie na tydzień... taka dobra rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirroon
Zasponsoruję cię tylko wcześniej muszę spróbować twojego anusa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30zklasą
ja mam 30 lat i facetów pod dostatkiem i po co miałby mi być taki ogryzek jak ty? co ty możesz dać 3o letniej kobiecie? nie twój target szukaj raczej wśród 50-60 masz złe wyobrażenie o 30 latkach takich gówniarzy jak ty to my mamy na pęczki tylko nikt tego nie chce brać za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 30 lat i facetów pod dostatkiem i po co miałby mi być taki ogryzek jak ty? co ty możesz dać 3o letniej kobiecie? nie twój target szukaj raczej wśród 50-60 masz złe wyobrażenie o 30 latkach takich gówniarzy jak ty to my mamy na pęczki tylko nikt tego nie chce brać za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×