Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 urodziny córeczki.

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny organizujemy z mężem 3 urodziny córki. To są drugie nasze urodziny. W tamtym roku urodziny były w restauracji, bo oboje nie mieliśmy siły, ponieważ starałam się o bycie mamą na papierze. Pierwszych urodzin nie miała, bo wtedy była ze swoją biologiczną matką, która teraz nie żyje. Nie wiem co zrobić dla dzieciaków. Będzie ich szóstka + 21 dorosłych. Dla dorosłych wiem co zrobić, ale nie wiem co zrobić dla dzieci . Najstarsze ma 7 lat. Co robicie na urodziny dziecka. Mamy 2 tygodniowego synka, ale dziećmi zajmie się mąż. Drugie moje pytanie to co z dziadkami od biologicznej mamy małej? Widują ją raz na 4 msc, opowiadają małej , że jesteśmy z mężem źli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego dziadkowie buntują? Sami chcieli wziąć małą i się nie udało, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcieli ją zabrać do siebie. Buntują ją przedewszystkim na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie ze piszesz o niej jak o swojej córce :) zapros tych dziadków, jak nie przyjda to ich problem, przeciez Ty nie krzywdzisz ich wnuczki a ona ma ojca więc nie mieli prawa chciec ja zabrac do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu jej mama umarła????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjść przyjdą, ale obawiam się jakiś akcji. Mamusia skrajnie nie odpowiedzialna. Piła, ćpała. Męża poznałam, kiedy ona była w 6 msc ciąży, oni nigdy ze sobą nie byli. Jak mała miała rok stworzyliśmy jej rodzinę mimo przeciwności losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jesteś spokrewniona z biologiczną matką dziewczynki? Bo coś mi się wydaje, że tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy to jest ważne, czy Autorka jest krewną biologicznej matki dziecka? nie takie było jej pytanie, więc po co wściubiasz nochal w cudze sprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie . Z biologiczną matką mojej córeczki nie jestem spokrewniona, nawet dobrze się nie znałyśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balerine
Ja na twoim miejscu porozmawiała bym z mężem czy zapraszać dziadków. A te urodziny robisz w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko to biologiczna córka Twojego męża, prawda ? Jestes silną kobietą. Ja bym dziadków nie zapraszała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego dziewczyna ma dziadków nie zapraszać? jakie Wy dziwne jesteście, skoro pokochała małą, to oni powinni jak najczęściej się o tym przekonywać i może w końcu zrozumieją, że dziecko jest szczęśliwe, natomiast jak będzie się ich na siłę odsuwać, to będzie jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, lepiej niech robią dziewczynie jakieś akcje przy innych gościach. Ja bym ich zaprosiła osobno, innego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak biogiczna córka mojego męża. Czy silną. Chcieliśmyy stworzyć jej rodzinę, a kiedy ona miała roczek, my byliśmy razem prawie 1,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego z góry zakładasz, że będą chcieli popsuć urodziny wnuczce, którą zapewne kochają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cytat z wypowiedzi autorki "Widują ją raz na 4 msc, opowiadają małej , że jesteśmy z mężem źli."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ci dziadkowie to rodzice Twojego męża, czy tamtej kobiety? Bo jak Twojego męża, to niech z nimi pogada w koncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tamtej kobiety. Rodzice męża kochają małą i małego tak samo moi rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balerine
Robisz urodziny w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i własnie dlatego, że się tak zachowują, Autorka powinna pokazać że ma klasę i dobre chęci do poprawnych stosunków dla dobra dziecka, a nie robić sobie wzajemnie na złość i demonstrowac swoje racje, robiąc tym samym krzywdę dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak w tym roku zdecydowaliśmy, że urodziny będą w domu. Będziemy mogli spokojnie wykąpać synka, bo on o 20 już śpi, córka zasypi ok. 21. Dla nas to wygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wynajmij jej zamek do skakania lub anmatora, jak napiszesz jakie okolice to napisze jesli nam firme godną polecenia. Na drugie pytanie widze otrzymasz tu milion odpowiedzi. Ja robie osobne urodziny dla rodziny i osób bezdzietnych ktore czuje sie zobowiązana zaprosić i osobne dla dzieci, ktore w tym wieku to jeszcze z rodzicami przychodza. Te urodziny dla rdziny to bardziej ciasto i kawa niz jakis wypas. Dodatkowe atrakcje zapewniam tylko na urodzinach dla znajomych mojej corki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że powinnaś zaprosić dziadków córki. Myślę, że w tak dużym gronie nie będą mieli odwagi gadać żadnych głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi przyszło na myśl. Jakiś czas temu był temat zakładany przez babcię pokrzywdzoną. bo wnuczki nie widuje itd. I jakoś tak mi się skojarzyło, bo fakty się dość mocno zgadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balerine
Zaproś dziadków. Bądź mądrzejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×