Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ROGATA B

ROGATY ZAKĄTEK W CIEMNYM MIEJSCU

Polecane posty

Gość gość pedał
Prymitywny ***aku dzis sroda lizanie twojego starego loda plujesz jadem stary zgredzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe co za kombinator.nie koniecznie taki łańcuch przyczynowo-skutkowy.:-D Wystraczy,że o tym piszemy.;-) Martha środa jest dniem loda....także uważaj z tym ciągnięciem.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za robote się brac a nie strzepujesz konia na klawiature wilku prymitywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martha i tu się nie zgadzam-to kobieta powinna mieć kilku mężczyzn do dyspozycji.:-D PSu lej....czy już nie ma?:-Dcoś cię dziś zaczynam za bardzo podziwiać....:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSu mnie się usta nie zamykają nigdy,a na takie krople to jestem wręcz dzika.:-p Martha,chodzi ci o odmienne zdania? Nie cenię zbyt ludzi,którzy tylko przytakują ;-) moim zdaniem kobieta jest częściej gotowa niż facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się chce to się da.takie gadanie to czysty wykręt. Nie wyobrażam sobie,żeby chcieć,mieć z kim(równie chętnym) i i i...tylko chodzące usta w głowie.:-D a! i nie chodzą,tylko podążają zostawiając mokry ślad....aż dostaną zapłatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę się łączyć samym feromonem 👄 ...czekając na zapłatę:-p za wędrówkę ust i języka ciętego,niewychowanego,prymitywnego wręcz.... w górę uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krawat mnie zaczął uwierać w kroku...o cholera...tamtędy nie biegnie....:-D czy to??? czy....:-D:-D:-Dok ok ...nie mogę pić na pusty żołądek.smaki mi się robią na nieznajomego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×