Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katarzynkakatya

Mała sypialnia plus niemowlak, jakie łóżko

Polecane posty

Jesteśmy młodym małżeństwem, właśnie urządzamy swój pierwszy własny kąt. Nasza sypialnia ma niecałe 9 m2. W listopadzie zostaniemy rodzicami i tu pojawia się problem. Mój mąż uparł się na wielkie łoże, wielkie w porównaniu z powierzchnią sypialni...;/ Po jego wstawieniu zostałoby nam po kilkanaście cm z każdej strony, także wstawienie już czegokolwiek innego, szafy czy komody, odpada.. Przynajmniej na początku dobrze byłoby, gdyby maluch spał z nami - ok, łóżeczko się wciśnie, ale na dojście do niego zostanie 10 cm.. Ja myślałam bardziej o czymś rozkładanym do spania, jednak do męża nie dociera, że będzie nam tam potrzebne (szczególnie przy małym dziecku) coś więcej niż łóżko.. Co radzicie, bo ja nie mam już siły..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chciałam się pochwalić pięknymi, niesamowitymi no i- trzeba to jasno powiedzieć- niepowtarzalnymi meblami Studia Prostych Form. Warto przejrzeć ich projekty - są daleko inne od wszystkich dostępnych w popularnych "sieciówkach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, ale to tylko przejsciowa sytuacja. Poza tym mozesz np kupic kolyske, a po 3-4 msc dziecko przeniesc do swojego pokoiku i tam postwic lozeczko. Wiem, ze cieszysz sie na dziecko, ale nie zamien sypialni na pokoj dzieciecy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rabarrbara
porozmawiaj z nim. Poszukaj projektów sypialni i pokojów gdzie są łóżka. Pokaż mu że można urządzić wszystko w sposób pomysłowy, komfortowy ale i nie zajmując dużo miejsca. Może sama się do czegoś też przekonasz. Jak już obierzesz jakąś koncepcję to polecam Ci zamówić w wandpark. Robią meble na wymiar. Kiedy pojechałam na wakacje mój mąż tam robił nasze łóżko. jakie wymyśle - nie pytaj. Prezent na moje urodziny i za moimi plecami. Śpi nam się bardzo wygodnie. Łóżko solidnie zmontowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też maluch śpi z nami w sypialni, również w dużym łóżku, ale wykańczamy właśnie mu pokoik, więc niedługo będzie już w swoimi pokoiku. Dzisiaj właśnie zamówiłam ostatni dodatek - lampkę nocną z http://lampsandco.pl :) Pokoik bardzo prosty, więc chociaż dodatkiem chciałam rozweselić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tramwajek
Mało miejsca w pomieszczeniu nie musi być problemem. Zawsze można zakupić meble na wymiar. Np firma Wandpark takie oferuje. Są bardzo estetyczne i solidne,polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamma 555
Sama niedawno zostałam mamą, więc wiem ile znaczy dobry sen:) Dlatego jak chcesz mieć wygodne łóżko za przyjaciela to zajrzyj na wandpark.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×