Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość streptococcus

Wspólnicy do nowatorskiego MLM

Polecane posty

Gość streptococcus

Post skierowany wyłącznie do osób zainteresowanych. Poszukuję wspólników do rozbudowy firmy (działającej na zasadzie MLM, programów partnerskich). Co robimy: Zwiększamy obrót sklepom/usługom (Partnerom Handlowym) będącym w partnerstwie z naszą firmą, za pomocą atrakcyjnego programu lojalnościowego. Co zyskujemy: m.in.udział w obrocie generowanym u Partnerów Handlowych, których liczba dynamicznie wzrasta ( w chwili obecnej około 1600 partnerów na terenie Polski). Proszę o kontakt osoby zainteresowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka to firma i w jaki sposób wspólnicy dzielą się zyskiem? Kupuje się udziały? Wypłata na podstawie umowy menedżerskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość streptococcus
Każdy ze wspólników tworzy własną strukturę klientów oraz swoich wspólników, którzy korzystając z programu lojalnościowego (częściowy zwrot gotówki przy każdym zakupie)robią zakupy u Partnerów Handlowych, tym samym zwiększając im obrót. Partner Handlowy odprowadza odpowiednią prowizję od tego obrotu do osoby, która "przyprowadziła" klientów. Początkowo zarabia się na obrocie generowanym przez własną strukturę. Program w Polsce nie jest rozwinięty, cały czas powiększa się baza Partnerów Handlowych, czym również zajmują się wspólnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejne MLM-owskie gowno ... Żebranie i poniżanie się, żeby osoba ze szczytu piramidy miała najlepiej. Żal mi takich naiwniaków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z ciebie desperat el camillo. Jestes jakims nieudacznikiem ze tak plujesz jadem na forum ? pewnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość streptococcus
Post skierowany wyłącznie do osób zainteresowanych. El Camillo stwórz proszę swój własny wątek i tak polecaj innym swój sprawdzony sposób na sukces. Apeluję o kulturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
el camillo i sposob na sukces ? hahahahah dobre. Usmialem sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@streptococcus: . . A kto tu mówi, że ja mam zamiar cokolwiek polecać? Nie jestem mlm-owskim ściemniaczem :) Ja tylko przestrzegam ludzi nieświadomych zagrożeń wynikających w uczestnictwie w tych waszych "biznesach" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×