Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ashantix3

Czy 17letnie osoba, której brakuje 3 miesiące do pełnoletności może sama decydow

Polecane posty

Gość Ashantix3

Witam. Otóż mam 17 lat, do pełnoletności brakuje mi 3 miesiące. Chce podjąć szkole w Szwajcarii, tu gdzie mieszka mój narzeczony. Jestem z nim 3 lata. Jak to jes, czy mogę zadecydować sama, ze tu zostaje? Czy rodIce mogą jeszcze te 3 miesiące mi zabronić? Nie mam oleju w glowie mimo wieku. Jestem u chłopaka co jakoś czas samo moeszkamy. Gotuje, sprzątam itd... Chce tutaj skończyć szkole, lepsze perspektywy ze szkoły zrobione je Szwajcarii niż w Polsce. Czy mogę sama zecydowac o tym, ze już nie wrócę? Czymoglby ktoś udzielić mi sensownej odpowiedzi zgodnej z prawem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczesnie zaczęłąs ten sport dziecinko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O właśnie takie odpowiedzi jak Twoja uświadamiają mi,ze pełnoletności w wieku 18 lat to śmieszne. Pewnie jesteś już dorosły i wszystko sprowadziłes do seksu. Ja mając 17 lat chce mieć swoją rodzine i życie, skoncYc tutaj, zagranica dobra szkole. A Twój komentarz uświadamia mi właśnie, jak wiele pełnoletnich osób ma pustkę w głowie:... Zenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie mam oleju w glowie mimo wieku." Zgadzam się z tobą dziecinko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz olej:D forum prawne będzie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adsadsa, ciekawe jak Ty byś pisała mając tylko niemiecki francuski i włoski słownik w telefonie ? Skoro jak pisze, to za każdym razem wyświetlają mi się inne słowa, niż pisze. Co do ortografii - akurat mam o niej pojęcie, słownik posiadam, jednakże nie mam potrzeby korzystania z niego, gdyż mam 5 z j.polskiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadajesz takie pytanie na forume a nie pytałaś rodziców jak wyjeżdżałaś sama do tego gacha mieszkać ? jakoś chyba rodzina za tobą niespecjalnie tęskni bo moi nie pozwolili by mi mieszkać z facetem w wieku 17 lat w wieku 18 nie wolno mi było się szwendać po 22 samej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzice za ciebie odpowiadają, mają pełnię władzy rodzicielskiej póki nie skończysz 18 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro to dla Ciebie ważna sprawa - zapytaj specjalisty. Polecam Ci od prawa rodzinnego/opiekuńczego Przemysława Sokołowskiego - http://adwokatsokolowski.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×