Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaproszenie

Polecane posty

Gość gość

Rywal mojego chlopaka zaprosil mnie na kolacje, jestem z nim na stopie kolezenskiej, Moj chlopak pracuje w Norwegi przyjedzie dopiero na Sylfka.Nie wiem jak sie ubrac i czy wogole isc do niego,Boje sie ze jak pojde to moze sie wszystko zdarzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym obrala lekko prześwitującą bluzkę bez stanika tak żeby bylo widać sutki, spódniczkę bez majtek żeby miał łatwiejszy dostęp do cipki, buty i skarpetki i kurtke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaw się na miejscu swojego chłopaka. Ty teraz wyjeżdżasz, a on się umówi z jakąś laską i nie będziesz o tym wiedzieć. Jak się czujesz z tym dobrze, to idź, co Ci szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mojemu chlopakowi nic jeszcze nie przyrzekalam, a jego rywal coraz wiecej mnie do siebie przyciaga,A jak z nim bylam to zawsze bylam zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na twoim miejscu bym sie nie zastanawiala tylko pociagajaco bym sie ubrala, dobrze bym sie zabezpieczyla i delikatnie bym sie mu opierala zeby dokladnie mu ten K/U/T/A/S stanal a w tedy juz bym juz nogi rozlozyla ile bym mogla zeby mnie przerznal dokladnie i tak bym powtarzala jak bym chec miala dopoki chlopak byl by za granica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdziulinka
Ubierz się seksownie..Spryskaj kilkoma kroplami perfum...I działaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×