Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Laboratorium

Szkolenie dla kosmetyczek

Polecane posty

Gość gość
Żadna kosmetyczka nie może stać w miejscu. W tym zawodzie wciąż wszystko się zmienia, pojawiają się nowe techniki, trzeba nad sobą solidnie pracować i dopiero w taki sposób wchodzi się na wysoki poziom. Na pewno nie dacie rady niczego opanować z dnia na dzień - musi się dziać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Intensywne kursy medyczne, wszelkie przydatne szkolenia znajdziecie u nich www.pimik.pl . Rodzina mi je sprezentowała, za co strasznie im dziękuję bo to był strzał w dziesiątkę. Otworzyło mi się wiele furtek i szybciej znalazłam prace o jakiej marzyłam. Bardzo polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurs musi być zawodowy i prowadzony przez fachowca z branży. To jedyna droga ku temu, aby wejść na odpowiednio wysoki poziom. Nie jest tak, że nagle z niczego osiągniecie wielki efekt. Do tego dochodzi się stopniowo, ale odpowiednie podejście potrafi wszystko odmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na kursach w www.pimik.pl są doprawdy znakomite:) Prowadzone w miłym towarzystwie, bardzo przemyślane a jakby tego było mało, naprawdę w dobrych cenach, wiec sadze, że osoby zainteresowane powinny takie brać pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja natomiast uważam, że te szkolenia są świetne, ale z kolei z zakresu medycyny estetycznej. Jak dla mnie naprawdę warto im zaufać i się wiele przydatnych rzeczy nauczyć http://elsaftawy.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty lux jak najbardziej, ale ogólnie do zostania kosmetyczką potrzebny jest czas - wiem jak to działało w moim przypadku. Napracowałam się, ale czas był wykorzystany optymalnie i co najważniejsze - wszystko odbywa się z korzyścią dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacyjne sa te szkolenia w www.pimik.pl , ja również polecam! Bardzo przyjemnie mnie zaskoczyli, pełen profesjonalizm. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawodowe szkolenie zrób sobie w beauty lux - o ile na poważnie myślisz o pracy w tym zawodzie. Nie jest to szkolenie proste, bo przerabiasz aż 160 godzin. Peeling, brwi, depilacja, manicure i pedicure i inne tematy. Moja grupa liczyła 5 osób. Nie pamiętam imienia prowadzącej, ale chodziła po sali i wszystkim pomagała, dawała odwagi. Zresztą - sama tam później wysyłałam swoją pracownicę. Przygotowanie do tego zawodu wymaga czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie odnośnie szkolenia zawodowego dla kosmetyczek w Beauty Lux. Jakie musi być moje przygotowanie, żeby na pewno sobie poradziła na szkoleniu zawodowym? W sensie - żeby dawała radę za prowadzącą i faktycznie opanowała cały zakres wiedzy, jaki na tym szkoleniu będzie przerabiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pracy kosmetyczki bardzo ważne jest ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji i możliwość zaproponowania klientom szerokiej oferty zabiegów. Ja mogę polecić centrum Lukomedes. Byłam tam na kilku szkoleniach z paznokci i wizażu i wiedza i umiejętności, jakie stamtąd wyniosłam bardzo przydają się w codziennej pracy. Dodatkowym plusem jest otrzymanie certyfikatu, który potwierdza udział w szkoleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkolenia kosmetyczne róbcie tam, gdzie faktycznie was nauczą zawodu i nie stracicie czasu. Działam w tej branży od naprawdę bardzo dawna i wiem, że szkoły uczące wszystkiego tak naprawdę nie uczą niczego. Zróbcie sobie zawodowe szkolenia w Beauty Lux. Małe grupy, dobre kosmetyki, a ogólnie - warto. Wkrótce wybieram się do nich na lifting i botox rzęs. Kolejne szkolenie, które moim zdaniem ma sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty Lux - zdecydowanie ich polecam. Najlepiej od razu wskoczyć na szkolenie zawodowe, ale zakładając, że macie jakiekolwiek przygotowanie. Tam pracuje się w małej grupie, szkolenia mają różne tryby, ale zawsze z super prowadzącymi i na jakościowych kosmetykach. I takimi szkoleniami dopiero można się przygotować do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecacie którąś konkretną z prowadzących na Beauty Lux? Ogólnie jest sens się w ogóle nastawiać na konkretną osobę, czy poziom jest podobny? Zależy mi na tym, żeby babka dopasowywała tempo szkolenia pod uczestników. Sama jestem na poziomie podstawowym i po prostu nie wiem, czy będę nadążała za całą grupą. Podpowiedzcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy warto iść od razu na zawodowe szkolenie ze stylizacji paznokcia, jeśli moje doświadczenie w tym zakresie jest minimalna? Powiedzmy, że jestem taką domową stylistką. Dam sobie radę? Będę wdzięczna za wszelkie info z waszej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta_Materna
Ja miałam szkolenie w Tychach - http://www.beautyskinclinic.pl/szkolenia/ Zdecydowałam się po tym jak poleciła mi ten salon znajoma. I miała racje, wiedza profesjonalnie przekazana w dużej ilości godzin bez pospiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty Lux - zdecydowanie ten kierunek. Oni przygotowują do zawodu, wszystkiego uczą, pozwalają najłatwiejszymi krokami przygotować się do pracy. Działam w tej branży już dosyć długo, wiem, jakie to ma znaczenie. Nauka od razu na dobrych kosmetykach, z odpowiednimi osobami później procentuje, ale nie każdy do tego przywiązuje wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka

Ok, ale czy mając jedynie podstawy poradzę sobie od razu na szkoleniu zawodowym? Tak z waszego doświadczenia?

Jak to wyglądało? Startowałyście z konkretnymi umiejętnościami, czy tak jak od zera?

Mam taką typowo domową wiedzę. Czy to wystarczy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy od kursu, który wybierzesz. Zainwestuj rozsądnie i nie idź na kurs teoretyczny tylko na faktycznie praktyczny. Dowiedz się, jaki % zajęć to są ćwiczenia. No i jaka jest grupa, tzn. ilu instruktorów i ile modelek przypada na jednego uczącego się.

Po naprawdę dobrym praktycznym kursie zawodowym jesteś w stanie samodzielnie wykonywać podstawowe zabiegi. Jeśli przez 2 tygodnie na okrągło ćwiczysz i zdobywasz praktyczną wiedzę to nie masz się czego obawiać. Wybierz rozsądnie.

A w jakim mieście interesuje Cię kurs? Jakby coś śmiało pisz to postaram się pomóc: marzec.grzegorz@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanders

Dokładnie. W kosmetyce nie jest potrzebne nic więcej niż szkolenia.

Kilka tygodni i da się opanować temat paznokci - tyle trwa szkolenie w Beauty lux.

I u nich ta nauka wygląda naprawdę dobrze. Wprawdzie zdobycie kwalifikacji wymaga czasu i zaangażowania, ale efekty będą na bank zauważalne. Po prostu solidnie nad tym wszystkim popracujcie. Będzie dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmetyczka

Beaty Lux w sumie spoko ale grupy szkoleniowe kilkuosobowe. Więc siłą rzeczy instruktor nie może wszystkich na raz ogarnąć. 

Jeśli chcesz mieć Prowadzącą tylko dla siebie (ewentualnie dla max 2 osób) to polecam ALOE Kosmetyka i szkolenia. Mega praktyczny kurs w 2 tyg... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×