Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość viktorijaa4

Czyszczenie mebli skórzanych

Polecane posty

Gość viktorijaa4

Hej, mam pytanie odnośnie środków do czyszczenia sofy i foteli skórzanych. Próbowałam już wielu specyfików, ale jak dotąd z żadnego nie byłam zadowolona. żadne mleczka nic nie dawały, a raczej miały takie samo działanie jak zwykła woda... Czego używacie do czyszczenia takich mebli? Chodzi zarówno o wyczyszczenie i konserwację. Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarkojaro
Też z żoną mamy ten problem. Wydalisny już wiele pieniędzy zeby wyczy scić porządnie kanapę i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viktorijaa4
Nikt nie używał jakichś fajnych środków? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcello3
Masz jakiś konkretny budżet przeznaczony na te środki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viktorijaa4
Nie muszą być to jakieś bardzo tanie produkty. Najważniejsze, żeby były skutecznie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcello3
No to zamów sobie ze sklepu www.meblomoda.pl zestaw Leather Master. Sam go stosuję, więc mogę śmiało polecić. Wydaje mi się ,że jak za taką cenę, to naprawdę godne polecenia. No i tak jak chciałaś nie tylko czyści, ale też konserwuje. Nie wiem czy regularnie stosujesz takie preparaty, ale to może być też powód niezadowolenia. Jeśli pamiętamy o regularnej pielęgnacji mebli (zwłaszcza skórzanych) to będą w dobrym stanie przez wiele lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viktorijaa4
Dziękuję za odpowiedź! Mam nadzieję, że tym razem się nie zawiodę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roselia
jeśli chodzi o polecenie naprawdę fajnego środka do czyszczenia mebli, to ja polecam K2 Auron. kiedyś wzięłam od męża bo było napisane, że do skórzanych i przejechałam po kanapie iiii coś wspaniałego! teraz tylko Auronkiem czyszczę meble :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy do ekoskóry także się nada? podoba mi się tego typu krzesło https://meblujdom.pl/krzeslo-k268-halmar-id8940.html i zastanawiam się czy po jakimś czasie bez problemu usunę wszystkie przebarwienia i ubrudzenia z niego. Jednak ma on jasny odcień, a fajnie byłoby gdyby jak najdłużej się on utrzymał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patkazagadka
K2 Auron!!! naprawdę, najlepszy srodek do czyszczenia skór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadianka82
niezawodny jest K2 Auron który podbieram mężowi :)nie sądziłam, że te męskie kosmetyki mogą być takie fajne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjuleczqa
polecam K2 Auron do skórzanych rzeczy nadaje się idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereskaorlik
ja mogę polecić zestaw z k2 auron, co prawda oryginalnie przeznaczony jest do czyszczenia tapicerki samochodowej, ale kiedyś podkradłam go mężowi i użyłam do kanapy w salonie i bardzo dobrze mi się sprawdził ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alizei82
Faktycznie, pierwszy lepszy środek do mebli skórzanych nie zawsze zdaje egzamin. I to niezależnie od ceny. Ja metodą prób i błędów trafiłam na serię dobrych preparatów- mleczko i balsam do czyszczenia i pielęgnacji Starwax. Preparaty są skuteczne, ekonomiczne , w umiarkowanej cenie. Nie wiem czy dostaniecie gdzieś na mieście bo ja zamawiałam przez Internet, w specjalistycznym sklepie o tej samej nazwie. Zamawiałam też od nich spray do czyszczenia piekarnika i grilla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×