Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pompa hydrauliczna

Polecane posty

Gość gość

Wiecie gdzie kupię pompę hydrauliczną w dobrej cenie? Najlepszy byłby jakiś sklep internetowy z opcją dostawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co wiem, jeśli chodzi o pompy hydrauliczne tu tez warto zajrzeć - www.zakladhydraulikisilowej.pl/oferta?start=4 spory wybór mają i jakościowo nieźle stoją też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na twoim miejscu zgłosiłbym się do http://www.krt.info.pl/weze.html z pewnością znajdziesz tam wszystkie węże gumowe przeznaczone do mechaniki i naprawy samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponawiam pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam usługi i produkty firmy www.inwap.pl z całą pewnością są jak najbardziej w temacie :) Podejrzewam, że pompa jest na potrzeby domowe tak więc przyda się oferta pompy z rozdrabniaczem firmy INWAP które posiadają w ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Węże gumowe i odpowiednie uszczelki skompletowałam w firmie www.szczelinex.pl ze względu na niższe ceny i duży wybór specjalistycznych produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pompy wirowe to ja mam dobre doświadczenie z http://fosskia.pl/ zarówno pod względem jakości, jak i cen. Podoba mi sie ich podejście do klienta oraz fachowe doradztwo. na plus jest także realizacja zamówień, bardzo szybka i sprawna, zawsze dotrzymują terminów i można spokojnie im zaufac. jak dla mnie naprawdę duży plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki8999

Do KPM to najlepiej poszukać części na pompyhydrauliczne-czesci.pl moim zdaniem. Duży wybor dobre ceny i porządna jakość elementów. Poza tym można tutaj obsługę o wszystko dopytać, dopasować sobie cylinder czy inną rzecz tak żeby faktycznie była kompatybilna z mechanizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×