Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wszelkie sposoby na usypianie malucha

Polecane posty

Gość gość

Mi naprawdę skończyły się już pomysły! kupiłam specjalną karuzelę ostatnio nad łóżeczko ale to chyba jeszcze gorzej bo rozprasza moją małą rozrabiakę. Próbuje ją wymęczyć wczesniej ile się da i to i tak nic. Podzielcie się swoimi metodami na usypianie dziecka, może któraś przyjmie się u nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakim wieku jest dziecko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma 10 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas pomaga farelka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez przez to przechodziłam, dostałam w końcu od kogoś smoczek i Julka tak się przy nim uspokajała, że zasypiała z 10 minut :) Oczywiście trzeba było ją trochę wczęśniej zmęczyć, dać pieluszkę koło buźki i włączyć kołysanki. Smoczek był z aventu, symetryczny wiec nie było problemu że go obróci w buźce i będzie ssała drugą stronę. Ząbków miał nie popsuć i faktycznie nie popsuł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze żeby dziecko budziło się tam gdzie zasypia i na odwrót bo potem jest płacz. Jak bujasz na rękach to od razu już w pokoiku nad łóżeczkiem. A najlepiej kłaść go do łóżeczka i już tam usypiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój synek ma 10 mies, przytula sie do cysia, czesto ze smoczkiem powierci i zasypia, zawsze śpimy w tym samym msc. Kiedy był mniejszy zasypiał przy cysiu a ja siedziałam na piłce gimnastycznej, takiej dużej, bujałam sie i odlatywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to jest cys? masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się domyślam to chyba pierś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze sprobuj takich kolysanek z youtuba. Ja wygrzebalam na youtube ponad godzinna kolysanke w formie pozytywki. Melodie sa sliczne i bardzo delikatne. Moj Franio je uwielbia. Duzy plus ze mozna puscic wlasnie w smartfonie podczas roznych sytuacji np karmienia . https://www.youtube.com/watch?v=2x4YZUyPKSY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze sprobuj takich kolysanek z youtuba. Ja wygrzebalam na youtube ponad godzinna kolysanke w formie pozytywki. Melodie sa sliczne i bardzo delikatne. Moj Franio je uwielbia. Duzy plus ze mozna puscic wlasnie w smartfonie podczas roznych sytuacji np karmienia . https://www.youtube.com/watch?v=2x4YZUyPKSY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z moją miałam i w sumie nadal miewam problem uśpić wieczorem. Jak miała 10mc pomagało usypianie w chuście i nic innego, samo wzięcie na ręce nie pomagało. Przez chwilę sprawdziły się bajki typu słuchowiska, pomaga też puszczenie szumu strumienia bądź odgłosów ptaków, ale często muszę zmieniać bo jak skojarzy, że chcę ja uśpić to po jabłkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to jest "cysia" ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cysia to jest słowo powstałe wskutek odpieluszkowego zapalenia mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego ty zyjesz dzieckiem uczysz je by nue byc soba nie miec hobby jak ty 333 www.youtube.com/watch?v=IDWSBRwgnMc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-pilnuje drzemek w dzień praktycznie od urodzenia tzn. żeby nie były za długie i żeby ostatnia nie była za późno -zawsze kąpiemy i usypiamy o tej samej godzinie i mamy ten sam rytuał: kąpiel, pielęgnacja, kolacja, mycie zębów, przytulanki + kołysanka i zasypia -dużo ruchu w ciągu dnia, a na wieczór już wyciszenie -zero telewizji i agresywnej muzyki w ciągu dnia -jak dopisuje pogoda to 2 spacery w ciągu dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to jest 'cysia'? :o dorosła kobieta a jak niemowlak się zachowuje :o do dziecka sobie tak mów ale do innych dorosłych ludzi? :o żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam problemu z usypianiem na noc ale w dzien to była masakra i u mnie njlepiej sprawdza sie okap. jak mały płacze wkładam do wozka wyworze do kuchni właczam okap dziecko odlatuje nigdy mnie nie zawiodło okap najlepeszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×