Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

jakim cudem człowiek, istota ułomna potrafi stworzyć tak genialny utwór?

Polecane posty

Gość gość
wielki mi utwór - darcie mordy na trzy akordy. chopina posłuchaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mercyful fate tez lubie, ale Chuck Schuldiner ze swoim Death to geniusz i tego nie zmienisz swoimi delikatnymi uszkami, które nawet dośc lajtowe jak na death metal Death określają jako darcie mordy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świadoma Słuchaczka
bo death metal to bękart muzyki metalowej to juz nawet nie jest muzyka, ale jak lubisz to sluchaj mam to w d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale dlaczego obrażasz coś czego nie rozumiesz? Death metal to genialna muzyka, ale trudna w odbiorze dla nieosłuchanego odbiorcy, i to nie powód, by ją nazywac bekartem, chociazby z szacunku dla umiejętności muzków, więc zachowuj sie dojżale. Jakości muzyki nie mierzy sie przystępnością dla mało osłuchanego odbiorcy, bo wtedy można dojśc do wniosku, ze disco polo to najlepsza muzyka. Coś czego nie rozumiesz, budzi twoja agresje, wiem, ale hamuj takie odruchy, bo są bezsensowne. Nikt nie atakuje ciebie potrafiąc rozpoznać geniusz death metalowej muzyki, więc ty nie atakuj ludzi którzy słuchają death metalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świadoma Słuchaczka
Dziecko, a gdzie ja jestem agresywna? To Twoja muzyka jest agresywna, przesłuchałam AŻ 5 kawałki i dopiero wtedy zaczęłam być nabuzowana, napier*alanie to nie sztuka, musisz się z tym pogodzić. Ale jak Ci się podoba to sobie słuchaj i tak Ci przejdzie, ja w Twoim wieku też miałam taki moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up@ 3 kawałki- źle kliknęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahah kasiaszatanistka94 to juz wiele tłumaczy :D hahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać ze nie znasz sie kompletnie na muzyce metalowej. Dlaczego słuchanie bardziej skomplikowanego metalu, jakim jest death bardziej ambitnego miałoby mi przejsc na rzecz tego bardziej popowego? Jesteś agresywna, wyraźnie irytuje cie że ludzie lubią coś czego ty nie lubisz, i nie chcesz przyjąć do wiadomości, ze death metal to zwyczajnie dobra muzyka, tylko trudna w odbiorze. Próbujesz mi wmówić, ze tego tak naprawde nie lubie i mi "przejdzie". Nie, nie przejdzie mi, jestem gitarzystką, i chociażby dlatego tak wysoko cenie death metal za kunszt muzyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"napier*alanie to nie sztuka" No widzisz, dla ciebie to tylko n*******lanie, a dla mnie genialne riffy, solówki itd. Twój problem polega na tym, że nie potrafisz słuchać death metalu. To potwierdza teze, rozpowszechniona na forach o muzyce metalowej, że kobiety nie znają sie na muzyce, nie wiedza o co tak naprawde chodzi w metalu, i przez takie jak ty, ja musze sie wstydzić przed znawcami muzyki metalowej, ze jestem kobietą, bo jak kobieta to sie nie zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belzebosss
pagan, black i death matalll to jest najwarzniejsza muzyka w moim zyciu ona dala mi sile by walczyc z systemem by nosic długie włosy i glany tym jest ta mroczna sila szatana wypelniajaca mnie kazdego ranka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na koniec dodam że na koncertach death metalowych publicznośc jest statystycznie najstarsza, średnia wieku czasem przekracza 30 lat, podczas gdy na koncertach takich cukierkowych zespołów jak ty lubisz średnia jest niska, około 20 lat. To przeczy twojej tezie ze death metal jest dla małolatów, a ten twój jest dorosły. Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. W gimnazjum nawet ubierałam się jak metalówa, ale później to wszystko przechodzi i człowiek śmieje się z młodszego siebie ;) Chcesz słuchać takiej muzyki,ok. Masz jeszcze sporo czasu na wyrobienie sobie gustu muzycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swiadoma Słuchaczka
Dobra, Młoda pokaż mi chociaż jedną dobrą technicznie solówkę i zejdź z tego domorosłego tonu bo brzmi to śmiesznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świadoma Słuchaczka
Już nawet nie reaguję na zaczepki w stylu "cukierkowe zespoły" ;) Daj mi jedną dobrą solówkę z tego Death.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mogłaś podać żródło wymienionych przez Ciebie statystyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dokładnie. W gimnazjum nawet ubierałam się jak metalówa, ale później to wszystko przechodzi i człowiek śmieje się z młodszego siebie oczko.gif Chcesz słuchać takiej muzyki,ok. Masz jeszcze sporo czasu na wyrobienie sobie gustu muzycznego." Oho, kolejna osoba, która twierdzi, że z metalu sie wyrasta? Zresztą szkoda mi słów, tu masz mój temat o tym, poczytaj sobie: http://f.kafeteria.pl/temat/dlaczego-nadal-niektorzy-uwazaja-ze-metalu-sluchaja-tylko-malolaty-p_6009491 i nie kompromituj sie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świadoma słuchaczka
Czekam na JEDNĄ DOBRĄ SOLÓWKĘ :) Dalej szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie napisałam, ze z metalu sie wyrasta bo Judas Priest słucham dalej mimo że moje dzieci są w Twoim wieku, po prostu zrozumiesz, że dłuzej 'darcia mordy' nie da sie suchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda ZYCIA na takie badziewie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A mogłaś podać żródło wymienionych przez Ciebie statystyk?" chodze na koncerty, to widze 🖐️ "po prostu zrozumiesz, że dłuzej 'darcia mordy' nie da sie suchac" twój tok myślenia jest błędny. To, ze ta muzyka jest trudna w odbiorze dla ciebie, i nie wiesz o co w niej chodzi, to nie znaczy że nic w niej nie ma, ze nei da sie jej słuchać i że ja jej słucham na siłe. Jest wręcz odwrotnie, jesli ty kiedyś dojrzejesz muzycznie, zrozumiesz o co chodzi w tej muzyce, to sie dowiesz że jak najbardziej sa sie słuchac i jest dobra. https://www.youtube.com/watch?v=Wpfz5Vnr-_A to tez super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu....dziewczyno, zachowujesz się jak gimnazjalistka która koniecznie szuka poklasku u innych. Te twoje "słucham metalu, więc nie jestem gimbusem" tylko utwierdzają ludzi w przekonaniu, że mamy tu do czynienia z gimbazą. Przestań się ośmieszać i najlepiej spadaj z tego forum, bo jesteś nie do zniesienia smarkulo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swiadoma słuchaczka
"Flesh and the Power it Holds" Okej intro maja całkiem niezłe, rzekłabym nawet zachęcające, niestety potem utwór zaczyna się sypać, jest arytmiczny, praca perkusisty to chyba atak epilepsji, basista śpi- przykro mi Skarbie, gitara prowadząca coś tam jeszcze próbuje ratować, ale wokal to kompletne dno chociaż wiem że growl to ciężka praca i szacun, że w ogóle jest w stanie "wyśpiewać" cały koncert. Aha szukałam tam jakiejś dobrej solówki i niestety echo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś jest ambitne i tego nie rozumiesz. By to zrozumieć trzeba osłuchania. Dla ciebie to jedynie hałas, bo nie trafia do ciebie ta muzyka, i nie zauważasz jak jest dobra. To tak jakby mówić do ciebie w języku który nie rozumiesz, dla ciebie to jedynie bełkot, ale inni rozumieją, i nie znaczy ze dla kazdego to bełkot. Pojmujesz death metal całościowo, nie pojmujesz jego żłozoności. Twój tok myślenia: Tej muzyka obiektywnie nie da sie słuchac, bo ja sama tego nie potrafie i nic nie potrafie w jej dostrzec, a ja jestem wyrocznią, i nie pojmuje jej złożoności. Uwazam że to muzyka dla małolatów z której sie wyrasta, bo nigdy nie byłam na death metalowym koncercie, i nie widziałam jak dużo dojrzałych ludzi tego słucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×