Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość antoszka16

Nowa serial "Szkoła" na TVN

Polecane posty

Gość gość
Ja mam 13 lat. W mojej klasie wszyscy sie tym jarają, a dla mnie to jest głupie. Robią nam wode z mózgu. Nawet ci "aktorzy" nie umieją grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio byly jaja z ta malolata co kosmic***isali do niej sms i musiala sie z nimi spotkac zeby ocalic swiat hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie wszystkie seriale z tej serii są żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakryczny, bezmózgi, serial. Zamiast pokazywać naszym dzieciom w takich porach antenowych coś wartościowego (jakieś programy naukowe, historyczne czy biologiczne) puszczane jest "takie coś". Dziwić się później, że młodzież ma tak w głowie jak ma!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedługo tvn z braku pomysłów zrobi np serial " paka", w której bedzie o wiezieniach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem ogladam, ale jako komedie dla odmóżdzenia się, ale śmieszne to jest faktycznie, można sie pośmiać :P a najlepsze jak mój sąsiad grał kiedyś w "ukrytej prawdzie" to miałam polewke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak mój przedmówca, oglądam rzadko i głównie tylko z tego powodu, by się pośmiać, a nie faktycznie wczuć się w sam serial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
młodzież ma dużo głupich pomysłów a tvn zamiast wymyślić jakieś programy edukacyjne, to tworzy programy, które rozwijają ich głupotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierze w te komentarze, jaka tepa mlodziez rosnie, jak mozna miec tak ograniczone myslenie i ogladac cos takiego. jakie pokolenie rosnie, to jest jedna wielka porazka. zdejmijcie ten program i przestancie manipulowac spoleczenstwo i wciskac takie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zupełne dno. Posty potwierdzają, że polka młodzież taka nie jest, a ten serial to PROPAGANDA seksu i przemocy fizycznej i słownej wśród dzieci i młodzieży!!! Takiego chłamu o tak wczesnej porze nie ma nawet w Wielkiej Brytanii, a oznaczenia przeznaczenia wiekowego są nawet na grach komputerowych. Jak widać TVN to nie obowiązuje! Żeby nie było - mam 40 lat, jestem wykształcona i postępowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie w zupelnosci z opinia wyzej. ten "serial" to gotowy przepis na łajdactwo, podłość, nigodziwosc, szelmostwo , haniebnosc itd czyli jednym slowem skundlenie, ktore podaje sie mlodocianym widzom jak na tacy. a te niby przeprosiny niektorych chuliganów za swoje wystepki to nie inaczej jak dobra mina do zlej gry. pozdrawiam NORMALNYCH ZDROWYCH PSYCHICZNIE I NIE OGLADAJACYCH TEGO BADZIEWIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ten szkolny lobuz (Adrian chyba się nazywa, ten, co ma dziewczyne Ule) jest meeega przystojny *.*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noo też mi sie on podoba. Dawno nie ogladalam tego chlamu, ale do posmiania się dobry :D Właśnie ten odcinek widziałam, gdzie bił się o dziewczynę i ją nozem w brzuch dzgnal niechcący haha zamiast swojego rywala. Ładna para z nich, pasują :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie parę dni temu widzialam z nim nowy odcinek (też mi się ten Adrian pdoba ;*) jak go dziewczyna bila, bo chciała do niego wrócić i udało jej, chyba bicie pomogło hahaha jaki ten serial głupi, ale śmieszny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megafaka
...Ja wprost szaleję za tego typu serialami ,płaczę jak dziecko..:( nad tymi co te idiotyzmy wymyślili..:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian EK
A Mi się podoba dziewczyna z Odcinka 262 Ania Grochot :* Śliczna jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKIL
co za debilnie prymitywny serial..!!!! jeśli młodzież jest teraz tak głupia to tragedia.lepiej niech się nie rozmnaża.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę uwierzyć,że w XXI wieku telewizja w europejskim kraju może produkować takie G***O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mnie interesuje jaki pół mózg wymyśla tematy do tego czegoś ? Po prostu żyg...ny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×