Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Faceci z portali randkowych i czatów są beznadziejni. Nie szukajcie tam partnera

Polecane posty

Gość gość

Byłam na dokładnie 48 randkach, spotkaniach czy jak to nazwac... pamietam kazdego faceta, jednych bardziej drugich mniej. To co przezylam nadaje sie na ksiązke, bylam uzalezniona od portali randkowych, od spotkań, od adrenaliny i poznawania nowych ludzi. Byłam w dwoch krotkich ''związkach''. Ogolnie masakra, ne wiem az co wam napisac. Nie szukajcie tam partnera, bo 99% z was go nie zn ajdzie, rozczarujecie sie i stracicie czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz bzdury koleżanki na kafe chwalą się że na takich portalach znależli fajnych facetów i są z nimi. A u ciebie niewypał a z jakich powodów to już ty tylko wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura, w większości tematów kobiety narzekają na portale randkowe, a tu gadacie takie farmazony byle tylko nieudolnie dosrać autorce- że to z nią, a nie z portalami jest coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to faktycznie z Toba jest cos nie tak , ja mialam kilka takich spotkan , bo chyba 4. W Uk poznalam tego jedynego ,od razu przypadlismy sobie do gustu,podczas pisania,polaczylo nas doslownie wszystko,przeszlosc podobna,terazniejszosc i przyszlosc wspolna, bo mieszkamy razem juz kilka lat,mamy dwoje dzieci i sie bardzo kochamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może problem jest nie w nich, ale w Tobie? xxx dlaczego we mnie ? Wielu to oszusci, okazywalo sie czesto ze mieli żony, dziewczyny. Zdeydowana wiekszosc chciala seksu na 1-2 spotkaniu, nie znam dobrze faceta a on juz mi wklada rece tam gdzie nie powinien :O Wielu desperatow, kompletnych nudziarzy, nieudacznikow zyciowych. Spotykalam sie nawet z chlopakiem do ktorego MAMA DZOWNILA PODCZAS SPOTKANIA ZE MNĄ :O on sie we mnie zakochal, spotkalismy sie 3 razy, gdy mu powiedzialam, ze nic z tego nie bedzie, ze nie jest w moim typie to PLAKAL N A DWORCU boze swiety :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i na portalach randkowych zdarzają się perełki, ale trzeba się do nich dokopać przez morze g..na. Robota dla lubujących się w przerzucaniu gnojowicy, więc nie ma się czym chwalić, są dużo lepsze i mniej czasochłonne metody poznawania facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
48 randkach i żaden się nie skusił na rozkochanie cię, ty autorko musisz być dopiero beznadziejna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikusny marian
Oszusci? Jako mezczyzna nie bylem na ZADNEJ randce, to twoja wina, ze wybierasz tych niewlasciwych. Niestety wiekszosc nie odpisuje, to co odpisuja przestaja odpisywac po jakims czasie wiec jak mam sie z kims umowic? Zadna nie napisze pierwsza, jak cos to bzdury w stylu "cieplo dzisiaj?" a jak odpisze, czy to jakis zart obrazaja sie. Baby po prostu maja za dobrze ale i tak narzekaja jak podejma zle wybory tylko z wlasnej winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fikusny marian - zgadzam sie z tobą. Ja byłem na 3 randkach z neta i dziewczyny byly beznadziejne. Małomówne, jakies dzikie, zagadywalem a one sie glupio usmiechaly, jakby byly tępe. Pisalem nie wiem z iloma, na pewno ponad 100, ale jakie to byly rozmowy ? Jednozdaniowe, chcialem je poznac, zapytac co robią w zyciu, co lubią, jakich facetow lubią, co im sie podoba, normalne pytania. Odpowiadaly jednym słowem, ja sie rozpisywalem a dostawalem jedno zdanie albo zadnej odpowiedzi. 90% dziewczyn nie chce nikogo poznac albo maja wymagania z kosmosu, nie rozumiem tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kobietami jest podobnie, jak nie gorzej. Większość z Was nie ma figury modelki i cudownego charakteru. Wy również kłamiecie, bywacie chamskie, nie dbacie o siebie, jesteście tępe i mało wiecie o świecie. Możecie sie tylko cieszyć z tego ze w przeciwieństwie da was my tak nie wybrzydzamy bo wtedy w życiu nie zaznałybyście seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka spotkała się 3x z kimś kto jej się nie podobał :D I mówi, że faceci beznadziejni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość facetów z portali randkowycb to brzydkie psychole z kompleksami albo są na utrzymaniu matki do 25 roku życia i nic sobie z tego nie robią , dziewczyny widzą za taki jest niezaradny i nic z niego nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety są w i tak lepszej sytuacji, bo profile facetów są prawdziwe, a profile kobiet to w 80% atrapy sterowane przez moderację. Mało tego, jak gość zacznie korespondować z fajną prawdziwą kobietą to urywają mu kontakt (jakoś blokują wiadomości, że są niewidoczne), żeby tylko nie nawiązał z nią kontaktu i nie przestał zostawiać kasy na portalu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam do autorki same jestes beznadziejna jesli bylas na tylu portalach i szukasz tam faceta ? Nikt normalny nie szuka w sieci do związku drugiej osoby Wystarczy wyjsc na spacer do kina teatr basen silownia lokal czy dyskoteka itd Nie cale dnie klikac w klawiaturę jak oszolomka jakas Potem masz pretensje ze facecia sa beeee itp zacznij od siebie ogarnij sie bo calw dnie siedzenie dodawanie smiesznych tematow na kafe nic nie zmieni Dalej bedziesz glupoty pisac 95% tematow pisanych tu to glupoty Malo ambitne są Może na początek zmien leki albo lekarza Romek z Wa wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wytrzymalem na randkowych portalach z 2 tygodnie ... to jakie patologiczne laski tam sa to glowa mala. Spokojnie mozna napisac ksiazke o studium zaburzen osobowosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Portale randkowe mają to do siebie, że na jedną dziewczynę przypada ze 100 gości i nie sposób odpisywać każdemu bo musiałabym cały dzień nic nie robić tylko siedzieć w necie. Ja poznałam wielu ciekawych facetów z którymi fajnie się pisało, szkoda tylko że większość gdzieś z drugiego końca Polski i nie było szans na spotkanie. Najlepiej jednak wspominam faceta, który miał w profilu tylko zdjęcie wikinga :D nie mial tam swoich zdjęć. Mimo to odpisałam na jego wiadomość i nie żałowałam, był tak super śmieszny i wesoły :D ale spotkać się nie chciał, twierdził że szuka tylko kogoś do pogadania w necie ot tak. Z miejsca odrzucalam wiadomości o seksie bo tego nie szukałam, i te od natretow gdzie kolesie wypisywali po 10 wiadomości na minutę i wkurzali się, że ja nie odpisuje im na zawołanie albo potrafili stwierdzić że "pewnie romansuje z kimś innym dlatego tak wolno odpisuje", no cóż takim dziękowałam z miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poznałam kilku fajnych Facetów na portalu randkowym. Zdarzają się też oszołomy albo zboczeńcy, ale można naprawdę się z Kimś skumać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" wkurzali się, że ja nie odpisuje im na zawołanie albo potrafili stwierdzić że "pewnie romansuje z kimś innym dlatego tak wolno odpisuje", no cóż takim dziękowałam z miejsca." Buahahahahahahahha :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ochoczo nawiąże nowe znajomości z eleganckimi mężczyznami. Jestem szalona, niebanalna oraz pełna energii. Gotowa na wszystko! Prowadzę bloga i liczę na na nowe znajomości Nie szukam sponsorów. Mam wystarczająco pieniędzy. Ciekawy? Odezwij się koniecznie. Moje zdjęcie poniżej! Do usłyszenia :) https://www.bronka.pl/wp-content/uploads/2018/01/8.jpg Moje dane niżej: telefon: 697667881 mail: ewa@bronka.pl skype: 1de1fc9f51150020 GG: 64759809 https://www.bronka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ochoczo nawiąże nowe znajomości z eleganckimi mężczyznami. Jestem szalona, niebanalna oraz pełna energii. Gotowa na wszystko! Prowadzę bloga i liczę na na nowe znajomości Nie szukam sponsorów. Mam wystarczająco pieniędzy. Ciekawy? Odezwij się koniecznie. Moje zdjęcie poniżej! Do usłyszenia :) https://www.bronka.pl/wp-content/uploads/2018/01/8.jpg Moje dane niżej: telefon: 697667881 mail: ewa@bronka.pl skype: 1de1fc9f51150020 GG: 64759809 https://www.bronka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iibed dziś Byłam na dokładnie 48 randkach>>jesteś niezle porypana i szkoda czytac dalej jakies wnioski bo jakie wnioski moze wysnuć ktos kto jest porypany ? trzeba byc porypana zeby biegac an randki z kazdym kto wyrazi na to chec. xxxxxx Jakby napisała, że poznała 48 a umówiła się tylko z3ma bo reszta jej nie pasowała, to byłby zaraz krzyk, że księżniczka wybrzydza. tfu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat z 2014 r. a wy piszecie do autorki.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian

Przestańcie wybrzydzać. Wy też nie jesteście idealne. Jedne za grube, inne za chude, czasem jakieś schorzenia psychiczne, okresy, zachcianki, parcie na dom,  dzieci i masę zobowiązań którymi będzie obarczony facet. Jednak faceci jakoś są na to gotowi i są w stanie jak widać wiele zaakceptować skoro się wami interesują. Tylko wy potem wszystko knocicie. Bo nieudacznik... To nie XIXw że kobieta uwiesza sie na facecie do wszystkiego powinno dochodzić wspólnie i wzajemnie wspierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bereszkowa
1 godzinę temu, Gość Adrian napisał:

Przestańcie wybrzydzać. Wy też nie jesteście idealne. Jedne za grube, inne za chude, czasem jakieś schorzenia psychiczne, okresy, zachcianki, parcie na dom,  dzieci i masę zobowiązań którymi będzie obarczony facet. Jednak faceci jakoś są na to gotowi i są w stanie jak widać wiele zaakceptować skoro się wami interesują. Tylko wy potem wszystko knocicie. Bo nieudacznik... To nie XIXw że kobieta uwiesza sie na facecie do wszystkiego powinno dochodzić wspólnie i wzajemnie wspierać.

Nie chodzi o to by byc idealnym dla ogolu bo to jest malo realne,  tylko by znalezc jedna osobe dla ktorej sie bedzie idealnym . Zycie to droga przez kompromisy , to raz a dwa sa okreslone typy osobowosci , zespol zachowan odpowiadajacy pewnemu typowi, np na tej podstawie psycholog sadowy tworzy portret psychologiczny, pewne cechy osobowosci lacza sie z okropnymi nawykami takimi jak zdrady itp. .. mialam kilka zwiazkow patoletnich z Badoo , nie wrzucam wszystkich ex do jednego worka , bo przy wyborze staralam sie zawsze wybierac osobe o innych cechach charakteru, tak by problem sie nie powtorzyl, za kazdym razem bylam zaskakiwana w inny sposob , taki ktorego bym sie nie spodziewala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Bereszkowa napisał:

Nie chodzi o to by byc idealnym dla ogolu bo to jest malo realne,  tylko by znalezc jedna osobe dla ktorej sie bedzie idealnym . Zycie to droga przez kompromisy , to raz a dwa sa okreslone typy osobowosci , zespol zachowan odpowiadajacy pewnemu typowi, np na tej podstawie psycholog sadowy tworzy portret psychologiczny, pewne cechy osobowosci lacza sie z okropnymi nawykami takimi jak zdrady itp. .. mialam kilka zwiazkow patoletnich z Badoo , nie wrzucam wszystkich ex do jednego worka , bo przy wyborze staralam sie zawsze wybierac osobe o innych cechach charakteru, tak by problem sie nie powtorzyl, za kazdym razem bylam zaskakiwana w inny sposob , taki ktorego bym sie nie spodziewala

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×