Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Urządzam kuchnię, help!

Polecane posty

Gość gość

Cześć :) Urządzam kuchnię i szukam dobrych, solidnych sprzętów które trochę nam posłużą. Najlepiej w rozsądnej cenie, ewentualnie mogę dopłacić jeśli urządzenie będzie faktycznie niezawodne. Doradźcie proszę! Potrzebuję wybrać: - lodówkę - płytę grzewczą - piekarnik -okap kuchenny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juska91
Jeśli niezawodność, to od razu nasuwa mi się Bosh czy Mastercoock, dlatego myślę, że to właśnie z ich asortymentu można rozejrzeć się za lodówkami, piekarnikami czy płytą grzewczą. Jeśli chodzi o okap i niezawodność, to polecam natomiast Globalo, bo robią naprawdę solidne okapy, taka marka premium ale w rozsądnej cenie :) Można ewentualnie jeszcze rozejrzeć się u Franke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mastercook już chyba splajtował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośtakisobie
okap to faktycznie, jak brać dobry, solidny i porządny to tylko GLOBALO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_nowoczesna
jak przedmówczynie, zdecydowanie okap od globalo, sama długo szukałam czegoś modnego i solidengo, w sklepach zasyp chińszczyzny, brak kompetencji ze strony pracowników i brak wyboru w stosunku do kosmicznych cen, katalog globalo przypadkowo wpadł w mi ręce, bedąc u kosmetyczki pani rozmawiały własnie na ten temat no i tak się zaczeła moja przygoda.... teraz ja moi znajomi i rodzina uzywamy globalowych okapów i każdy zdecydowanie sobie chwali. Co pozostałych marek nie wiem, wszystko mam z samsunga w kuchni oprócz właśnie okapu, samsung ok. czasem coś szwankuje ale na szczęscie części są tanie i jakoś to się kręci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina70
jeśli chodzi o lodówke, plyte grzewcza czy piekarnik to zdecydowanie bosha polecambo to sprawdzona solidna marka. Okap kuchenny natomiast moze taki http://www.ceneo.pl/16279818 ta marka jest bardzo solidna więc nie bedzie żadnych problemów przez długie lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzęty to niestety nie moja specjalność, jednak farbę na ścianę kuchenną mogę polecić z powodzeniem:) Flutex 10 - ma piękne kolory i idealne właściwości by ściany w tym ważnym pomieszczeniu cieszyły oko latami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadekserafin
do kuchni to tylko solidne rzeczy, żeby nie były awaryjne. Sprzęty to najlepiej z bosha, tak jak mówią poprzednicy a okap kuchenny to polecam polskiego bosha, czyli globalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mastercook splajtował? To jakiej marki polecicie zmywarkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×