Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
karolinak886

salon kosmetyczny

Polecane posty

Gość gość
Ja chodzę co jakiś czas do salonu kosmetycznego https://www.salon-hana.pl/ na różne zabiegi. Ostatnio byłam na ultradzwiękach na peelingu kawitacyjnym i ten zabieg bardzo dobrze na mnie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam salon www.imageszczecin.pl w którym można przeprowadzić za rozsądną cenę depilacje laserową. Ja osobiście usuwałam owłosienie z górnej wargi....bo trochę mi to przeszkadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli rozglądacie się za fajnym salonem kosmetycznym to wybierzcie się do www.rehavitalsiolkowice.pl Salon ten znajduje się pod Opolem w miejscowości Siołkowice. Poza salonem kosmetycznym, znajduje się tam też mini SPA, z którego warto skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio byłam na ślubie koleżanki w Gorzowie Wielkopolskim i udałam się do salonu piękności http://www.blackpearlspa.pl/ mogę polecić. Dziewczyny super obsługują, do tego znają się po prostu na swojej pracy. Jestem bardzo zadowolona po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi

Bardzo fajny gabinet kosmetyczny znajdziemy w Szczecinie i jest to salon www.maestriaklinikaurody.com w, którym znajdziemy szereg zabiegów na całe ciało.  Salon oferuję wysokiej klasy zabiegi kosmetyczne ujędrniające i uelastyczniające skórę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka

Ja mam swój sprawdzony gabinet kosmetyczny w Warszawie na Odkrytej  58 w salonie Thalgo.  Najczęsciej korzystam z usług mezoterapii mikroigłowej i taki zabieg bardzo  poprawia kondycję skóry. Mezoterapia mikroigłowa zmusza skórę do intensywnej regeneracji więc  skóra się super regeneruję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tesia123

Salon salon-estela.p ma depilację laserową, bardzo polecam, super sprawa. Nie boli (chociaż oczywiście, jakiś tam dyskomfort może być), jest skuteczna, bardzo ułatwia życie ;) Ja się czułam zrelaksowana dzięki paniom z salonu. Moim zdaniem świetnie wydane pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zanetka

Ja polecam super salon Monic studio  Warszawa Sadyba. Salon oferuję najwyższej klasy zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało oraz zabiegi pielęgnacyjne dłoni i stóp przeprowadzane przez doświadczonych specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pod Opolem znajduje się bardzo dobry salon kosmetyczny oraz ośrodek wypoczynkowy ze SPA. Polecam wam zapoznać się z ofertą www.rehavitalsiolkowice.pl Tam możecie się odmłodzić, zregenerować i wypocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_z_poznania

Polecam całym sercem w Krakowie klinikę MEDICOR - https://medicor.krakow.pl - wiem, że jesteście z Warszawy, ale klinika ta posiada własne apartamenty, dlatego można udać się na zabieg i pozwiedzać miasto - ja obecnie mieszkam w Poznaniu, ale do Medicor na zabiegi jeżdzę bardzo często. Przede wszystkim wykonują depilację laserową, jak i inne zabiegi medycyny estetycznej. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warto się umówić do Beauty Skin, robią wszystko, kompleksowe podejście w jednym miejscu. Ja się tutaj zgłosiłam z moim problemem na brzuchu.... Bardzo źle to wyglądało, totalnie nie lubiłam chodzić w ubraniach bardziej przylegających do ciała. Od tej wiosny się to zmieni 🙂 Kriolipiloza działa cuda jeśli chodzi o odchudzanie i formowanie sylwetki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolla

Bardzo dobry jest Gabinet Kosmetyczny Anette  w Katowicach na Poniatowskiego 30. Chodzę tam od dawna i uwielbiam ich zabiegi, zawsze wracam zrelaksowana no i piękniejsza :);) Przed wakacjami robiłam zabiegi antycellulitowe a teraz jesienią zrobię pilingi i mezoterapię z retinolem, rok temu robiłam te zabiegi i bardzo fajne dały efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

Polecam ci się udać do biomax super o sługa i bardzo miła atmosfera! Polecam a zabiegi rewelacja! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandretta z Moguncji

Ja uczęszczam najchętniej do tych klinik i salonów kosmetycznych w których personel korzysta z Custom Packów od Restylane, dzięki nim zabiegi są jeszcze bardziej sterylne niż zazwyczaj. To kwestia zdrowia, a na zdrowiu nie należy oszczędzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanita

Ja korzystałam z oferty salonu Biomax i jestem bardzo zadowolona, z pewnością wrócę tam jeszcze nie rad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Ja również korzystałam z usług salonu Biomax i sobie chwalę, głównie chodzę na usługę przedłużania rzęs i naprawdę jestem zadowolona. Salon ma bardzo bogatą ofertę zabiegów, dlatego polecam wszystkim którzy chcą dobrze zadbać o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta

Biomax to najlepszy salon kosmetyczny w mieście, uwielbiam ich! Chodzę systematycznie do nich na przedłużanie rzęs i wszystko zawsze jest w porządku, rzęsy są zrobione zawsze bardzo dbale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Jestem bardzo zadowolona z usług Biomax. Zarówno zabiegi na twarz jak i regulacja + henna brwi wykonane bardzo dobrze. Plus za terminy - to dla tych, którzy jak ja zawsze w pędzie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolita

Odwiedzając Salon kosmetyczny Biomax na pewno poczujesz się usatysfakcjonowana, ja chodzę tam od wielu lat i na pewno szybko nie zmienię salonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaa

Peruka SC w Łodzi na Wiwulskiego 15. masz tam i kosmetykę, i fryzjerstwo. Wiem, że mają jeszcze trychologa, jakby ktoś chciał. Jak jeszcze jak mieszkałam w Łodzi, to chodziłam tylko tam. Teraz wyprowadziłam się do Warszawy, bo zmieniłam pracę i nadal ciężko mi znaleźć kogoś, kto by dorównał tamtym kosmetyczkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genewa

Salon Kosmetyczny Biomax ma wszystko w jednym miejscu. Obsługa bardzo miła i profesjonalna , oferta bogata, ceny niewygórowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mircia

A ja mogę bardzo mocno polecić Estell w Warszawie! Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna obsłudze 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ostatnio tez tak zastanawiałam się długo nad makijażem permanentnym i ostatecznie zdecydowałam się na ofertę strefa-piekna.pl/. Bardzo przyjemna obsługa, kosmetyczki faktycznie dobrze znają się na tym co robią i mają dobry pomysł na makijaż więc wychodzi się od nich zadowolonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukacie salonu w Krakowie, polecam Bonadea 🙂 Jestem bardzo zadowolona z usług gabinetu kosmetycznego, pełen profesjonalizm oraz dbałość o szczegóły podczas zabiegu, poza tym widze naprawdę duzy rezultat w swojej twarzy. Oczywiście na plus 🙂

Polecam również zabiegi depilacji laserowej:

https://bonadea-krakow.net.pl/oferta/depilacja-laserowa/

Mają tam dobry laser light sheer, ktory daje trwały rezultat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Joliesse w Gdańsku to ciekawa opcja dla osób z trójmiasta, w swojej ofercie mają oni również masaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam salon kosmetyczny Joliesse hair&spa. Chodzę tam regularnie do fryzjera i do kosmetyczki na paznokcie. Profesjonalna i miła obsługa. Zawsze wychodzę od nich zadowolona z efektu ich pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×