Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość789900

modne ciuchy dla dzieci

Polecane posty

Gość Matkazdziećmi
Ja też lubię 5.10.15 , szczególnie, że teraz mają świetną promocję urodzinową na aktualną kolekcję jesień - zima 2018. Wszystko o połowę tańsze, więc planuję zrobić spore zakupy u nich! Dzieciaki ze wszystkiego powyrastały, więc będę odświeżać im garderobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Carry polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na multu.pl znajdziesz ubrania oraz buty dla dzieci i dorosłych :)modne, ciekawe fasony za niską cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mogę polecić Carry. Fajne, modne ubranka, ale dla troszkę większych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ubrania z H&M, c&a, Lidla czy Pepco chodzi 85% dzieci, a ja nie cierpię takich sytuacji, kiedy na ulicy widuje tak samo ubrane dziecko jak moje :P Wolę jednak oryginalne ubrania typu Kaola-Kid https://www.kaola-kid.pl/sklep/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiamama

Ja lubię ubierać moje maluchy w oryginalne ciuszki więc zazwyczaj kupuję w necie, najczęściej na www.nicponkids.pl - ceny nie wysokie a ubranka dobre jakościowo i trwałe, często na stronce mają fajne promocj więc można upolować ciekawe rzeczy 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja

W Carry są fajne ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova

 

A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne?
NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? 
Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas 
Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! 
ul. Krakowska 17/9  Tarnów 143000350/796400893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli wspieracie polski przemysł, to zdecydowanie polecam wam markę facebook.com/bambarillomodadziecieca/ . Bardzo wysoka jakość materiałów, wysoka jakość wykończenia. Do tego materiały nie uczulają. Dla mnie osobiście jest to numer jeden jeżeli chodzi o zakupy w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×