Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Kiedy zaczełyscie sie dogadywać z młodszym rodzeństwem?

Polecane posty

Moja siostra ma 16 lat i teraz poszła do liceum, a dla mnie nadal jest głupim dzieckiem. Jak ja bylam w tym wieku to bylam już dawno lubiana przez starszego brata. Tymczasem my jej do tej pory nie lubimy ani ja ani brat. I nie ma z nią wspólnego jezyka. To kwestia jakiejś różnicy pokoleń czy czegoś? Myslałam że ją polubie z wiekiem, mam 2 różne znajome które mają młodszych braci, dla których długo były wrednymi starszymi siostrami ale w pewnym momencie zakumplowały sie z nimi. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam zawsze byłem ukochanym braciszkiem starszej siostry.....ach te jej koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesu, Ty naprawdę Jesteś zdrowo j*******a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z moją dopiero jak byłyśmy dorosłe :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z moim młodszym bratem (5 lat) zaczęłam się dogadywać w momencie, kiedy zrobił prawo jazdy i zaczął po mnie na imprezy przyjeżdżać :D Potem paradoksalnie zrobiliśmy się sobie jeszcze bardziej bliscy w momencie, kiedy oboje rozjechaliśmy się po świecie. No i jeszcze mieliśmy też w rodzinie bardzo traumatyczną sytuację, po której pierwszy raz w życiu powiedzieliśmy sobie, że się kochamy, że jesteśmy z siebie dumni, że jesteśmy dla siebie ważni - zdaliśmy sobie wtedy sprawę, że poza rodzicami jesteśmy sobie najbliższymi ludźmi na świecie. Mieliśmy wtedy odpowiednio po 20 i 25 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie zrozumiem jak można nie lubić młodszego rodzeństwa. Zwłaszcza jak między wami jest tak śmiesznie mała różnica wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby dlaczego nie lubisz swojej młodszej siostry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi sie rozpisywać, więc napisze bardzo ogólnikowo - jest głupia, dziecinna, nie mam z nią żadnej nici porozumienia, nie podoba mi sie też jako osoba, mam czasem wrazenie że wydaje sie jej że jest mądrzejsza i dojrzalsza ode mnie, mimo iż jest głupia, irytująco głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha,czyli to u was rodzinne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy . Mam mlodszego brata o 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednym słowem twoja siostra to młodsza ty? Większość osób na forum opisze w taki sam sposób ciebie, co ty swoją siostrę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siostra chyba się ciebie wstydzi gdzieś razem wyjść, szkoda mi jej mieś starszą siostrę co ubiera się jak brudas, żaden facet nie zobaczy u niej grama kobiety smutne to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam czasem wrazenie że wydaje sie jej że jest mądrzejsza i dojrzalsza ode mnie, mimo iż jest głupia, irytująco głupia. X To nie jest wrażenie, tak zapewne jest. Ty Jesteś wyjątkowo ograniczona, zero inteligencji, polotu. Masakra. Taka tępa pizzda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia w szkole jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siostra chyba się ciebie wstydzi gdzieś razem wyjść, szkoda mi jej mieś starszą siostrę co ubiera się jak brudas, żaden facet nie zobaczy u niej grama kobiety smutne to. xxxxxxxx Przeciez metalowcy często mają metalówy jako dziewczyny, więc o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×