Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jakie jest Wasze zdanie na temat przebijania uszu niemowlakom?

Polecane posty

Gość gość

Tylko grzecznie i bez wyzwisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważam, że jest to jedynie zupełnie niepotrzebna fanaberia matek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura, po co malenstwu to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za poroniony pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro zdecydowana część osób jest przeciw skąd tyle maluchów z kolczykami? I ich mamunie jeszcze takie dumne, bo dziecko nawet nie jęknęło, albo inne głupie twierdzą, że takie małe dzieci nie czują bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazam ze to zbedny zabieg ktory moze przysporzyc niepotrzebnych powiklan. W moim otoczeniu ( rodzina, znajomi) nikt tego nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz, kiedyś niemowlęta operowano bez znieczulenia, bo też mądrzy twierdzili, że takie małe bólu nie czuje, więc jak ktoś tak twierdzi, to sam sobie świadectwo wystawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odrażająco na mnie działają kolczyki i pomalowane paznokcie u małych dziewczynek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama miałam przekłute uszy kiedy kończyłam zerówkę, z moja córka będzie podobnie, o ile nie później, nie wiem jaki jest sens przekłuwania uszu niemowlakowi- kolczyki i smoczek w buzi- to wygląda wręcz groteskowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie niemowlę z przebitymi uszami to porażka, okropnie to wygląda i nie wiem, co ma to na celu. Mi mama dała wybór, miałam ok 6-7 lat i wierciłam dziurę w brzuchu. I taki wiek wydaje mi się juz w porządku. Ale maleńkie dzieci okropność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie myślałam o tym, żeby córce przebić uszy. A dodatkowo, dobitnie zadziałała na mnie wypowiedź osoby pracującej na SOR, która powiedziała, że rodzicie wciąż przywożą maleńkie dziewczynki z naderwanymi uszami i innymi problemami wynikającymi z posiadania kolczyków. Pisali teraz w necie, że małe dzieci z kolczykami są narażone w dużym większym stopniu na przeróżne alergie. Nie zafunduję dziecku takich problemów na swoje własne życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także uważam ze takiemu malemu dziecku nie sa one potrzebne. Moje wszystkie kolezanki co maja corki w wieku pol roku przebijaly uszy. Moja corka ma 2,5 roku i nie ma przebitych. Poczekam az sama powie ze chce zeby jej przebic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilialuiza84
Dzidzia jest tak śliczna z natury, że tego nie potrzebuje. Poza tym może kiedyś wcale tego nie chcieć, a dziurkach przynajmniej ślady pozostaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawa każdego rodzica i nic mi do tego. Nie uważam to za jakieś zło albo dowód na zle rodzicielstwo:)To forum jest chore, niektóre zlote myśli, ktore tu wyczytalam na temat, między innymi osób przekłuwających uszy małym dzieciom wprawiły mnie w oslupienie i smutek, że kobiety są aż tak wredne. W każdym razie ja moim corkom przekłułam uszy jak same chcialy czyli 1 w wieku 4 lat ,druga prawie 6. Moja półroczna na razie tAKIEJ woli nie wykazuje:)Zaczekam aż będzie świadoma. Siostra przyjaciólki przekłuła córkom uszki jak mialy chyba z pol roku wlasnie- nie oburzalam się, ich sprawa, nie ma w tym niczego złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×