Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katarzyna KK

Wybór i opinie o okapie

Polecane posty

Gość zombiaczek88
Hej :) ta firma to jedna z lepszych na rynku, więc jeśli chodzi o jakość i wydajnośc urządzenia to nie masz sięczego obawiać :) Sam model też ma fajne parametry, wygląd pierwsza klasa - z tego co widzę to ludzie chwalą sobie Globalo za solidność i parametry, więc powinnaś być zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaLena777
witaj Katarzyno :) wprawdzie nie mam akurat tego modelu, ale także posiadam okap GLOBALO http://www.globalo.pl/produkty/okapy_skosne_komin/boliro/boliro_75_1_black_max Użytkuję go już od ponad roku i jestem bardzo zadowolona. Obsługa bardzo profesjonalna i na poziomie, urządzenie spełniło wszelkie oczekiwania. Jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, z tego co widać w specyfikacji to może pracować zarówno jako pochłaniacz jak i wyciąg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbigniew 58
wiecie co Wam powiem, w internecie idzie się więcej dowiedzieć niż od człowieka. Ostatnio byłem na zakupach w media marktcie, szukałem okapu do kuchni, bo remont robimy z żoną. Podchodzę do sprzedawcy i pytam, chcialem siędowiedzieć coś więcej o produkcie,.. Gość zupełnie nie w temacie, mimo że okapy sprzedaje. Nic nie wiedział, ani jaka wydajność, ani jakie głośne są te modele, więcej chyba bym siędowiedział czytając tabliczkę informacyjną albo gdybym głuchego zapytał. W ciemno kupować też nie chce, to dałem sobie spokój cohciaż miałem takie ciśnienie podniesione, że bez ziółek się nie obeszło. Na szczeście szwagier też jakiś czas tmu remont w kuchni robił i okap wymieniał, to poradził mi. Dał mi namiar na sklep internetowy, swojądrogą naprawdę solidny to podam link www.okapykuchenne.pl Tam pooglądałem sobie okapy i od razu konsultantka zaporponowała pomoc w wyborze. Zero problemów, wszystko dokładnie mi wytłumaczyła, jeszcze rabat dostałem na pierwsze zakupy. Dziś właśnie doszedłdo mnie kurierem okap, super zabezpieczony, wszystko elegancko. Takich ludzi przy obsłudze potrzeba! Oby więcej takich fachowców!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolcia_mlodamamusia
świetny wybór! kochana nie zastanawiaj się nad wyborem, sama używam okapu od globalo, ale kieruj się opinią większości pod którą i ja się podpisuje, jestem szczęśliwą użytkowniczką od ponad 4 lat, regularnie go czyszczę, wymieniam filtry i nawet po tak długim czasie wciąż zachwyca nowych gości i działa bez zarzutów, teraz widziała mają dodatkową, fajną opcję " pokoloruj okap" więc możesz zaszaleć z kolorami i ożywić kuchni,e ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na jakie kolory malująte okapy w globalo? wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patiiiiilong
my malowaliśmy okap u porducenta :) wszystko bardzo sprawnie przebiegło, fachowo, okap zachwyca wyglądem do tej pory :) tutaj znajdziesz info i namiary na konsultantów http://www.globalo.pl/wsparcie/pomaluj_okap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×