Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Urodnica22

33 Tydzień ciąży Pojawiający się pokarm w piersiach.

Polecane posty

Witam wszystkie Kobietki :) Jak w temacie.. Jestem w 33 tygodniu ciąży i nie mogę poradzić sobie z piersiami wypływa mi dużo pokarmu.. Czy wszystko jest w porządku? Do tego mam strasznie wyczubaczony brzuch.. Czy mogą to być oznaki porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nie rodzisz:-) mi mleko cieklo mniej wiecej od 35 tc, a urodzilam prawie w terminie. Nie wiem co masz na mysli piszasz ,,wyczubaszony?" Ale jesli chodzi o odstajacy to bedzie tylko ,,gorzej" teraz malenstwo weszlo w faze przybierania na masie, wiec brzuszysko z dnia na dzien bedzie coraz wieksze. Jesli zauwazysz ze brzuch ci sie opuszcza to znam ze porod nastapi za jakis czas, zwykle dwa-trzy tygodnie. Co do tego pokarmu skonsultuj sie jeszcze ze swoim lekarzem, ale jesli powie ze wszystko ok to jedyne wyjscie to wkladki laktacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za odpowiedz. . Dla pewności skonsultuje się z lekarzem, ponieważ miesiąc temu groziła mi cesarka ponieważ miałam problemy z łożyskiem. A od wczoraj wieczora mały jest strasznie nie spokojny. Czuje go bardzo nisko non stop się wierci. Mam jakieś dziwne drętwienie brzucha i strasznie sie nie pokoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie czym predzej do lekarza albo do szpitala. Jesli charakter ruchow sie zmienia, to moze znaczyc ze dziecko czuje dyskomfort i jest niespokojne. Lepiej dmuchac na zimne i piec razy niepotrzebnie konsultowac sie z lekarzem, niz raz cos przegapic. Trzymam kciuki i czym predzej dzialaj! Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×