Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jusia96

herbata na uspokojenie potrzebna od zaraz!

Polecane posty

Gość sabrina90
coz ja rowniez jakos zbytnio nie rozwijam sie kulinarnie, jezeli mozna tak powiedziec o parzeniu herbatki. na uspokojenie na mnie dziala 8 ziol (jak ktos chce sklad przeczytac to prosim: http://teekanne.pl/8herbs.php), nie trzeba przy niej kombinowac tylko ja zalac i poczekac az sie zaparzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meeedalistka
Z vitaxa mają dobrą herbatkę, melisa z pomarańczą. Do niej zamiast cukru wlewam zwyczajnie sok pomarańczowy, fajnie uspokaja i dobrze smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiertleniePOWAZNA
zgadzam sie z poprzedniczka pilam ta herbatke na uspokojenie i seryjnie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabluszeccko
zaparzcie sobie lipe na uspokojenie, albo jakas herbate ziolowa. ziola najlepiej uspokajaja, a niektore miksy nawet i koncentracje moga poprawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_stress
Zielona herbata jest dobra na uspokojenie. Generalnie, herbaty mają dużo właściwości zdrowotnych. Ile gatunków, tyle dolegliwości, które można nimi "leczyć". Zobaczcie sobie chociażby, jak wiele korzyści można odnieść z picia herbaty z lipy: http://www.herbata.info/dostojna-lipa/ . Ja osobiście - uwielbiam, ma wyjątkowy smak. A o zielonej poczytaj tu: http://www.herbata.info/herbata-zielona/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarysQa
mi tam zielona herbata bardzo, ale to bardzo podchodzi i zgadzam się, że się sprawdza na uspokojenie nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka_mulinka
Zgadzam sie, ale przy zielonej należy pamietać, że trzeba ją parzyć dłużej - powyżej 7 minut, żeby miała działanie uspakajające. Ja bardzo lubię herbatę zieloną z Teekanne i Dilmah, świetnie na mnie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka_92
Naprawde? Bede musiała spróbować, bo zawsze parz tyle ile mi sie uda, jak bardzo che mi sie pic, to wyciagam nawet po 3 minutach. A to jak jest krotko parzona to jak dziala? Wydzielają sie jakies szkodliwe skladniki czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka_mulinka
Nie, po prostu pobudza i tyle. Warto wiedzieć co i w jaki sposób wpływa na nasz organizm - pobudzającą zieloną nie raz sobie życie uratowałam podczas nauki do egzaminu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie na pobudzenie to zwykły green tea lemon. Ten akurat robi teekanne. Jeśli ktos potrzebuje równiez zostać dłużej w nocy to proponuje też liptonowskiego ear grey'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outona
o zdrowotnych działaniach zielonej herbaty to chyba słyszał każdy, ogólnie to zauważyłam spadek na wadze w miare picia przez dłuzszy okres czasu zielonej herbaty. też dłużej jestem na nogach. jedyne co zauważyłam na minusik to strasznie mocne działanie na mój...nooo...pecherz:D tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerfina
z herbata jak ze wszystkim, nie nalezy przesadzac. zwłaszcza ze jak za duzo herbaty zielonej wypijesz to w nocy nie pośpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0kruszek
to ja na noc pije zwykłą z sokiem z czarego bzu.. no i niestety tez czasem spac nie umiem : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość javiga
bo trzeba wiedziec jaka pobudza a jaka relaksuje :) z zielona tez naleszy uwazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodella
ja pije na noc ta melise lemon z teekanne i nie mam problemow z zasnieciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja meliske to tylko na uspokojenie, jak szef robi rozwałke w pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jinjang
piję melise codziennie, bo to jednak zioło, więc musi minąć trochę czasu zanim zacznie działać. może to sobie wmawiam, ale wydaje mi się, ze daje jakieś efekty. Mam akurat melisę z teekanne, nie wiem, czy to nie zalezy od firmy, no ale zdecydowanie się uspokoiłam, szczególnie w pracy, bo to tam miałam najwięcej stresów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlabamaSong
piłam kiedyś ta melisę, ale sama w sobie ma trochę dziwny smak, dlatego przerzucialma się na melisę lemon, moim zdaniem fajniej smakuje. a czy działa to już trzeba zapytac moja rodzinę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×