Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak upiec mieso

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny pomocy!! Jak mam upiec mieso od szynki lub mieso wolowe aby nie było suche. Zawsze robie tak: mieso kroje na grubsze plastry marynuje ( papryka,czosnek , rozmaryn,pieprz) pieke na patelni na dużym ogniu gdy się zrumieni przekładam do garnka z tłuszczem polewam bulionem i gotuje.Pozniej robie sos. Kiedy należy pokroić mieso w plastry bo może tu jest problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lepiej wędzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak kupisz twardą wołowinę ze starej krowy to nawet cud boski nie pomoże ale generalnie rób, tak jak robiłaś, tylko duś dłużej w rosole i dodaj do duszenia trochę musztardy, piwa albo wina, to zmiękcza mięso bardzo skutecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W niskiej temperaturze, regularnie polewając wytwarzającymi się sokami, i używając termometru do sprawdzania temperatury w środku (suche będzie mięso przepieczone).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sprawdza się temperatury mięsa duszonego w plastrach, co za pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mięsa w plastrach się nie piecze. A dusić można w garnku. Ja się odniosłam do PIECZENIA mięsa, a wołowinę czy wieprzowinę piekę zawsze w całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z kolei nie mam problemów z upieczeniem mięsa. mam swoje sprawdzone przepisy i z nich korzystam. do pieczenia i smażenia używam olejów z oleofarm z serii oleje świata. mają bardzo ciekawe smaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×