Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Jak mozna nie wiedzieć kim jest Varg Vikernes?

Polecane posty

Ktoś chciał obrazić Vikernes i nazwał ją Vickers http://f.kafeteria.pl/temat/vickers-to-szmata-i-konfident-i-buc-z-morda-jak-palak-od-wiadra-a-w-d**e-kij-p_6013645 Pewnie nigdy nie słyszał o Vargu Vikernesie, i myśli że nick Vikernes jest przypadkowy, stąd tak go przekręcił :-o jak tak można :-o Tak samo tu w poście z 19:34 :-o http://f.kafeteria.pl/temat/nie-uwierzycie-co-mi-sie-dzisiaj-przytrafilo-p_6013507/3 Co za idiota przekręca nazwisko Vikernes, na Vickers :-o jak można nie słyszeć o tym historycznym człowieku dzięki któremu kościoły w norwegii zapłoneły jak przed wiekami :-o Przecież to jest drugi najsławniejszy norwego, zaraz po Andersie Breiviku :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia, lekcje odrobiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie tak. Teraz Kasia nadaje przed pójściem do gimnazjum i melduje się zaraz po powrocie. Dziwne dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co? jakis p***b zwykly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz o czlowieku słyszę a na muzyce się znam .Może to jakiś pseudonim disco polowca ? Wtedy mogę nie znać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasia rób p.a.ł.ę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam się na blakmetalu whitemetalu brownmetaulu tylko znam się na muzyce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś się nie interesuje metalem to pana "jestem z******ty bo urodziłem się biały" nie musi znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz przeczytałam ten temat. 😭 Też jestem oburzona nieznajomością fenomenalnej postaci Varga Vikernesa i przekręcaniem (może i nawet celowym) jego nazwiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaa, piszesz o tym mordercy i piromanie. No tak, jak można nie wiedzieć, przecież to dość głośne było, a nie było powszechnego internetu he he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie obchodzi mnie żaden Varg Vikernes, mam ważniejsze sprawy na głowie niż jakieś rozryczane, walące w gary szatańskie stworzenia . Wgl jesteś monotematyczna Kasiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×