Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ostatnia tabletka anty i starania o dzidziusia :)

Polecane posty

Gość gość

W sobote biore ostatnia tabletke ( bralam 4 lata z 2 przerwami jedna 6 msc druga 4 msc) duzo sie naczytalam ze trzeba czekac 4 miesiace na uregulowanie albo probowac odrazu po odstawieniu. Ja zawsze miesiaczki mialam regularne, w rodzinie mojej i meza wystepowaly blizniaki, czytalam ze po odtsawieniu moze byc ciaza blizniacza ale tez i ze to bzdury. W poniedzialek ide do ginekologa wypytac o wszystko czy jest ktos w podobnej sytuacji ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz do lekarza, on ci najlepiej powie jak to jest z tym czekaniem, do tej pory wszyscy lekarze tweirdzili ze najlepiej odczekac trzy miesiace i wtedy sie starac. W interencie jest duzo zaprzeczajacych sobie informacji, ogolnie interent to smietnik wiec nie ufalabym radom zawartym w sieci. Ginekolog z pewnoscia rozwieje wszystkie twoje watpliwosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bralam tabletki 7 lat bez przerw. Po odstawieniu odczekałam miesiąc na pierwsza naturalną miesiączkę i zaczęlismy sie starac. Sama dla siebie chcialam odczekac,bo lekarz mowił,ze mozemy sie starac odrazu. Fakt faktem i tak sie "oczyscilam" bo zaszlam w ciąze dopiero po pol roku. Zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za odpowiedzi :) wybiore sie jak najszybciej do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne żebyś w czasie brania tabletek miała nieregularne miesiączki :D Teraz dopiero mogą ci się rozregulować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfifi000000000000
wybierz się do lekarzai ci wszystko powie. Mi poradził przed pierwszą ciążą odczekać 3 miesiące, po odstwieniu dopiero masz normalny okres, ja miałam oczywiscie nieregularny ale w 1 cyklu starań się udało :) Najpierw sie upewnij u lekarza i zycze szybkiego zajścia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MI również lekarka mówiła, ze by próbować od razu po odstawieniu. Daj znać co ci lekarz powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A któraś odrazu zaczęła sie starać i zaszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja przyjaciółka brała tabletki od dwóch miesięcy, po czym przestała, kiedy jej chłopak miał wypadek i leżał w szpitalu i wiecie co? tak się bzykali w tym szpitalu, że od razu zaszła w ciążę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×