Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moze głupie pytanie jak ubierać listopadowego noworodka?

Polecane posty

Gość gość

Sorry, ale nie wiem, nurtuje mnie to. Takie maleństwo zimą śpi w pajacu lub śpiochach i w kaftaniku? A w dzień jest w body na krótki rekaw, spodenkach i bluzeczce? nie wiem, jakie ubranka kupować :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Body i pajacyk. Zmieniane po kapieli wieczorem :-) w mieszkaniu nie mamy za cieplo, dlatego krotki rekawek sonore podarowalam :-) tak przez pierwsze 3, 4 mce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj w listopadzie spal w kaftaniku i pajacu..tak samo w dzien...wszystko na dlugi..dodatkowo skarpetki na dzien i stala kontrola czy dziecku cieplo/zimno...wiadomo w nocy jak sie spi zawsze jest nam chlodniej..temperatura to 21 stopni czasem troche mniej czasem lekko wiecej...musisz sama ogarnac..ja patrzylam na siebie jak mi bylo chlodno to bram pod uwage ze malemu tez moze byc chlodno i ewentualnie przykrywalam kocykiem...wszystko intuicyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dzień w body i pajacu? I w nocy też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napewno ciepłe. nie kupuj ich duzo bo dzieci szybko rosną. napewno musisz kupic kombinezon bo w zime bedzie ci potrzebny. kup kilka sztuk body z długim i krótkim rekawkiem bo ie wiadomo jaka bedzie pogoda. spodenki, bluzeczki z długim rekawkiem, czapeczki, łapki nie drapki, szalik i czapke ale cieplejsze na wyjscia z domu, mozesz kupić tez pajacyki do spania. w sklepach teraz są ubranka cieplejsze wiec nie bedziesz miała problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, a czy ma spać np. w samym pajacu i pieluszce? Nie za zimno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak w dzien i w nocy tak samo tak do ok 3 m potem juz bez kaftanika nie mial zadnych potowek wiec nie byl przegrzany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, dzien i noc body i pajac...tak najwygodniej dal takiego malucha...jak gdzies szlismy w gosci to cos zmienialam, czy ma boze narodzenie...alé codziennie body i pajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co szalik takiemu malenstwu jak i tak jest we wózku owiniety i opatulony, zbędna rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie co do zestawu kaftanik i pajac, rozumiem ze kaftanik na wierzch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja corka miala dwa takie grubsze sweterki robione na drutach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja urodzilam w listopadzie ubieralam odpowiednio do pogody,trzeba o jedna rzecz wiecej maluszkowi zalozyc niz zakladasz sobie to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze Ci tu radza,body i pajacyk.z tym,ze pajacyk zapinany z przodu.nic sie nie podciaga,nie uwiera.ja mialam welurowe i bawelniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaftanik koszulka pod spod...no chyba ze masz taki wierzchni..u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×