Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ciasto z masa krowkowa

Polecane posty

Gość gość

Mam niecałą puszkę masy krowkowej. Szukam pomysłu na ciasto z jej wykorzystaniem. Sernik odpada,był ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upiecz biszkopt, upraż słonecznik, wymieszaj go z masą krówkową, na biszkopt daj dżem pożeczkowy lub wiśniowy, ważne zeby był kwaskowaty, na dżem nałóż masę krówkową ze slonecznikiem i na to ubita śmietana :) pyszności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robię tak wafel maruję masą kładę wafel warstwa nutelli wafel dzem wiśniowy wafel i tak kilka warstw.zawijam w papier kładę " coś ciężkiego" do lodówki na ok 2 h kroję na kawałki i po chwili nie ma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten biszkopt brzmi smakowicie. Wafel wyprobuje ale innym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3bit pychaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kombinator
Upiecz ciasto biszkoptowe z dodatkiem kakao,upieczone przekrój na 3 części,1 kostkę miękkiego masła utrzyj na puszystą masę,ciąle ucierając dodawaj po łyżce masy krówkowej,aż uzyskasz gładką masę,dodaj 100 gram drobniutko mielonych orzechów i żeby nie było bardzo słodkie nasącz biszkopt ciemnym kakao ok 1 czubata łyżka zalanym połową szklanki wrzątku,wystudzonym nasącz biszkopt,do masy możesz dodać 1-2 łyżeczki kawy cappuccino.Podziel masę na 3 części z tym ,że dwie równe a trzecia trochę mniejsza,dwiema równymi wysmaruj 2 blaty biszkopta,na wierzch ostatni,trzeci wysmaruj mniejszą porcją kremu i na to wysyp sporo siekanych orzechów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam orzechów ani słonecznika. Mogą być porażone płatki migdałów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście,że mogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×