Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Holandia

Polecane posty

Gość gość

Chciałbym zapytać czy opłaca się jechać do holandii na 3 tyg pracy,bus 280 zł ,domek 67 euro za tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert od Oranje
Opłaca się. Trzy tygodnie na stanowisku szefa banku i jesteś ustawiony do końca roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale ja na pole na dynie mam jechać,znaczy bywałem za granica ,ale nie w holandi,chodziło mi czy zarobie coś,9,50 brutto na h niby,za domek 67 euro,bus 280 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert od Księgowości
Pracując dziesięć godzin dziennie przez pięć dni w tygodniu po miesiącu dostaniesz 1500 euro. Na mieszkanie wydasz 268. Za przejazdy zapłacisz w dwie strony ok. sto czterdzieści. Wychodzi prawie tysiąc sto euro. Zjesz i wypijesz za trzysta, jeżeli jesteś oszczędny. Do domu przywieziesz około trzech tysięcy złotych przy dobrych wiatrach. Pracując po osiem godzin będzie to zaledwie tysiąc osiemset złotych, bo zarobisz trzysta euro mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.50 brutto ,to ile netto jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak czy siak dzięki za instrukcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bus 280 zł? sprawdź AUTO ACTIV, jeżdżę z nimi od dawna jak jeszcze nazywali się Bus do Holandii i mają bardzo konkurencyjne ceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie drogiego masz busa :/ Ja to jestem zadowolony z tego jak jeździ Efectbus – www.efectbus.pl. Mam ich z Krakowa dość dużo do Holandii, zawsze są na czas, nie ma większych opóźnień, no chyba, że faktycznie jakieś złe warunki pogodowe na drodze to wtedy wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×