Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie zglosic ze dluznik aliemntacyjny pracuje

Polecane posty

Gość gość

a udaje bezrobotnego. ale pracuje za granica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie na islandii polacy wyjezdzaja zeby alimentow nie placic bo tam kraj nie pozwala zeby pieniadze inne panstwo dostawalo. a ten facio w jakim kraju jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niemcy. prefidnie oszukuje ze jest bezrobotnym. a udalo mi sie znalesc informacje ze dalej pracuje w tej samej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"u mnie na islandii" co to znaczy bo nie kumam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
skoro jest "bezrobotny" to świadczenie wypłaca Ci FA , więc chyba tam należałoby zgłaszać,albo komornik. Zastanów sie tylko czy warto ,bo może okazać się że wpadasz z deszczu pod rynne , a z FA masz stały dopływ gotówki,wiem ze malutko ,ale nie wiadomo nic o jego pracy ,innych zobowiązaniach itp,bo np zobowiązania do zus i us są przed alimentacyjnymi. Ewentualnie dzwoń do niego i spróbuj się dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro pracuje na czarno to i tak z tego grosza nie zobaczysz alimenty masz jak sadze przez komornika placone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
na islandii ,w sensie że na wyspie , nijak ma się to jednak do dalszej części wypowiedzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dogadac \nie ma sie co. A czy jest taka mozliosc zeby przez fundusz placic ale tak jakby z jego konta. gdyby udalo sie go zlapac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
nie ,tak się nie da , fundusz to państwowa kasa . jedynie komornik mógłby zająć część pensji i wpłacać Tobie o ile oczywiście "tatuś" owej pensji nie dostaje pod stołem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jemu ten dlug nie ginie, wiec jak sie ujawni to komornik i tak sie do niego dobierze a ty ani sobie przyslugi nie zrobisz (bo jak pracuje na czarno to co najwyzej go zwolnia z tej pracy) ani bytu dzieciakowi nie poprawisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale mi tez kase wisi. 3500zł. mam odpuscic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
islandia to kraj obok grenlandii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×