Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zawsze chętna do pracy

Telemarketing call center

Polecane posty

Gość zawsze chętna do pracy

Proszę o opinie osób które się tym zajmowały. Jestem raczej wygadana i pomyślałam o takiej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciężki kawałek chleba, pracowałam 2 lata, mam nadzieję, że już nigdy nie będę musiała wykonywać tego typu pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć :) ja pracowałem w dwóch firmach, orange, oraz w Coltel grupy Filipiaka, osobiście polecam Ci tą drugą firmę, wszystko elegancko, kasa na czas, tylko bardzo monotonna :) ale da radę się przyzwyczaić :) W tej drugiej firmie zapraszasz na spotkania o zdrowym gotowaniu na parze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze chętna do pracy
Chodzi o to, że jestem na etapie poszukiwania pracy i właśnie takie oferty mnie zainteresowały. Lubie gadać i nie przeszkadza mi, że ktoś mi odmawia :) Boje się tylko firm w których będą mi obniżać pensje bądź stosować kary za małą "sprzedawalność" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Ci tak, jeśli lubisz rozmawiać, i nie przeszkadza Ci, jak ktoś na Ciebie niecenzuralnie mówi, tzn masz dystans do pracy, i wyje***ne na takie teksty, to praca Ci się spodoba, ale poszukaj czegoś, gdzie nie będziesz sprzedawała jakiś kiepskich pakietów, tylko umawianie spotkań z handlowcami ;) wiem to po sobie :) zdradź jeszcze z jakiego woj jesteś bądź z jakiego miasta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazwyczaj w tego typu firmach jest system prowizyjny, zdarza się, choc coraz rzadziej, że jest podstawa+prowizja, ale niestety bardzo często pensja uwarunkowana jest jedynie efektywnością. Odmowa to mały pikuś, najczęściej ludzie wylewają na telemarketerów swoje frustracje, a Ty nic nie możesz zrobić, bo rozmowa jest nagrywana, a do tego np. kierownik siedzi na odsłuchu, ta praca siada na psychikę i to bardzo, ale dopóki nie spróbujesz, to się nie przekonasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam call center. Jak już ktoś dobrze tu wspomniał to ciężki kawałek chleba :) Ludzie strasznie szybko wypalają się zawodowo przy tym. Kiedyś był na TVN-ie program poświęcony właśnie pracy w CC (chyba nawet Uwaga!). Poza tym to strasznie męczące tak gadać przez telefon 6 czy 8 godzin dziennie. Pół biedy, jeśli zaprasza się ludzi na spotkania czy pracuje się na infolinii i jest stała pensja (pewnie marna, bo to są głównie śmieciowe umowy). Znacznie gorzej, gdy trzeba coś sprzedawać i to jest w znacznym stopniu uzależnione od wyników. To już złodziejstwo. Ogólnie to nie polecam. Ale spróbować zawsze możesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ W tej drugiej firmie zapraszasz na spotkania o zdrowym gotowaniu na parze @ @ @ - - - I o to właśnie chodzi ;) Jeśli nie trzeba niczego sprzedawać ani wciskać ludziom jakiegoś szajsu, oraz nie jest to w żadnym stopniu uzależnione od wyników to jak najbardziej. Jeśli ktoś lubi rozmawiać z ludźmi to może być całkiem przyjemna praca :) - - - - @ @ @ zazwyczaj w tego typu firmach jest system prowizyjny, zdarza się, choc coraz rzadziej, że jest podstawa+prowizja, ale niestety bardzo często pensja uwarunkowana jest jedynie efektywnością. @ @ @ - - - Różnie z tym bywa, ale jeśli jest system prowizyjny to w żadnym stopniu nie opłaca się brać takiej pracy. To jawne oszustwo. Tu tak naprawdę nic nie jest zależne od Ciebie. Ty się starasz i stosujesz się do tych ich skrypcików a klienci mogą odmawiać, bo firma ma gownianą ofertę. Brać tylko podstawę, a jak się trafi odpowiednia liczba klientów i jest wyrobiony próg prowizyjny to jeszcze lepiej. A najgorsze jest, że są takie firmy, które rozwiązują umowę, gdy ktoś ma słabe wyniki sprzedażowe, a w umowie nie było o tym mowy. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej jest cacy a wszystko wychodzi "w praniu". Tak przynajmniej bywa w krakowskich biurach CC. Wiele złego nasłuchałem się o tamtejszych firmach. Ogólnie to w tym call center przeważnie pracują studenci i uczniowie podczas wakacji. Zatrudniają ich na śmieciówkach za jakieś śmiesznie niskie stawki i traktują jak woły robocze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla firmy w której pracuje takie usługi świadczy firma http://ccig.pl Sa zadowoleni ze współpracy z nimi , moze Wam sie przyda namiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej polecam ale tylko jeśli trafisz do dobrej firmy np: http://teleconcept.pl/ gdzie polityka firmy to nie jest dzwonienie i wciskanie na siłę ludziom rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×