Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adwokatdiabla

Psychopata z Yorkiem grasuje po Łazarzu.

Polecane posty

Gość adwokatdiabla

Dziś (niedziela 7 września) około godziny 10 rano młody mężczyzna w wieku około 22-30 lat zaatakował spacerowiczów. Padały GROŹBY POBICIA i ZABICIA, oraz najgorsze z możliwych wyzwisk pod adresem trzech kobiet spacerujących z psami, którym groził nożem. Mężczyzna szedł z psem rasy Yorkshire Terrier (pies czarny podpalany) prawdopodobnie na czarnej, rozciąganej smyczy. Napastnik w ręku trzymał piwo. Mężczyzna jest BARDZO AGRESYWNY, ostrzyżony na krótko, uzbrojony jest w NÓŻ!!! Próbował nożem ugodzić psy bawiące się na placu piłką. Jeśli ktokolwiek wie kim może być bandzior, bardzo prosimy o informację!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja sie wybieram tam właśnie z psem... a przynajmniej miałam przed chwilą taki zamiar .... :O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ompalompa
Z tego co wyczytałam to barachło vel jaskiniowiec bo inaczej tego nazwać się nie da, ma na imię Sebastian i ma dziewczynę Natalię - o ile info jest rzetelne. Niektórzy mawiają, że przyjdzie kryska na Matyska... Oby. Eeeh... Rzygać się chce na tą hołotę i pospólstwo. Do kamieniołomów takich dać skoro energia ich rozpiera niech idą robić tam gdzie ich miejsce, z dala od cywilizowanego społeczeństwa. Co krwi napsuje i krzywdy nawyrządza... matka płacze bo dziecko zabili, komuś ktoś odebrał ojca... a ludzie patrzą, przyglądają się i jeszcze powiedzą "dobry chłopak tylko nieobliczalny jak sie naćpa i wypije"... nie mam słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zemsta powinna być słodka... w tym wypadku pozostanie raczej gorzkie rozczarowanie. Śmieć czuje się bezkarny, nie boi się nawet tłumu świadków... bezwzględny pasożyt, powinien skonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na arenę przychodzi jeszcze jeden typ z czarnym psem - suką. koleś po 40-stce. pies atakuje inne psy i ludzi, a koleś psa napuszcza. kiedy ktoś interweniuje to on leci z łapami i ryja wdziera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×