Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy moge za to mieć sprawe w sadzie jezeli sprawdzalam partnera podszywajac sie

Polecane posty

Gość gość

Słuchajcie laski ! Mam problem , zamierzam ograniczyc prawa bylemu partnerowi, i zbieram dodwody ze sie nim nie interesuje, otoz wymyslilam sobie fikcyjna panne i pisze od wczoraj do niego jako ona..oczywisxcie juz sa umowieni dzis na 14.30 na seks. A o 14.30 mial przyjechac do dziecka. Czyli wybral te panne niz odwiedziny u syna. Czy przedstawiajac ten dowod w sadzie jak powiem ze sie podawalam za kogos innego nie bekne za to ze się pod kogoś podszywałam fakt ze wymyslilam sobie jakas tam Anie Kowalska, czy moge za to odpowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puknij się w główkę powinni cię wsadzic za kraty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Karnie nie powinnaś raczej odpowiadać. Sąd cie początkowo wyśmieje. Po chwili zastanowienia jednak odbierze ci dziecko, umieści w rodzinie zastępczej i skieruje cię na szczegółowe badania psychiatryczne, co zaowocuje z kolei umieszczenie cię w zamkniętej placówce leczniczej. Głupków nie wsadzają za kraty, tylko do czubków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc z 14.49 ubawiles mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc z 14.52 jeśli jesteś autorką to będziesz sie śmiać przez kilka następnych lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sadze ostatnio dyskutowalam sobie z pajacem o ograniczonych prawach rodzicielskich mial okazje zajac sie wlasnymi bachorami ale iestety byl zbyt zajety...jak zwykle zreszta, zbyt zajety bywal takze zanim mu te prawa ograniczyli ten temat mnie generalnie nie smieszy, tym razem skladanka postu autorki i riposty mnie ubawila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bachorek autorki wątka też raczej nie ma szczęścia. Trafiła mu matka-zje/bka, i ojciec ruc/haczyk różnych zje/bek. Pech to pech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś niepoważna! Sad odbierze ci prawa do opieki nad dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale sobie z debilem dziecko zrobiłaś... co ty widziałaś w takim prostaku co się z obcą dziwką z neta umawia na sex? i czemu sobie dzieciora dalas zrobic? ja uważam że to głupi pomysł, zrobisz tylko z siebie zdesperowaną wariatkę... ale żeby z takim ZEREM dziecko sobie zrobic to masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×