Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ROBIE 6.9KM W 27 MIN NA ROWERZE TO DUZO CZY MALO

Polecane posty

Gość gość

Dojezdzam do pracy rowerem.Niedawno kolezanka sie chwalila ze ona robi 1 km w 1 minute na rowerze. Zaskoczyla mnie bo ja szybko jezdze ale tak to szybko nie potrafie. Zastanawiam sie wiec czy ten moj czas jest dobry czy nie za bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robie 4,5km w 17 minut, porównaj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba taki sobie bo ja taki dystans robię w niecałe 35 min ale truchtem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm, staram sie szybko jechac, no ale czasami nie daje rady.daje z siebie wszystko, chyba musze popracowac nad wydolnoscia. Nie jestem pewna, co do kilometrow ale max to bedzie 7km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka stonka
czesc,ja robie 9km w 33min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzwawki
to fajny ma rower ta koleżanka skoro jedzie 60km/h nim. Ja robię 20 km w ciągu 45-60 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halshka88
na początku jeździłam tyle co Ty ;) ale odkąd jestem szczęśliwą posiadaczką http://www.centrumrowerowe.pl/rowery/miejskie-city/p,rower-libero-czarno-piaskowy-kross,282423.html?qrtc_slt=slt_product_2_cr&qrtc_tpl=tpl_prod_view&qrtc_typ=prd&qrtc_prd=75802433&qrtc_pos=5&skad=quartic, wszystko idzie mi szybciej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również dojeżdżam na rowerze, konkretnie http://www.cyklotur.com/rowery/crossowe/p,rower-stratos-asl-2015-brazowo-czarno-bialy-200-zl-do-wydania-na-akcesoria-gratis-author,436123.html. kto wie jaki licznik się nadaje do takiego typu rowerków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja koleżanka bredzi- wg jej teorii, to mogłaby w 2 godzinki przejechać 120 km:D Nawet jeżdżąc na stacjonarnym trudno jest zrobić powiedzmy 35 w godzinę, a ty jedziesz po ulicy!! nie możesz więc pędzić na złamanie karku, bo stworzysz zagrożenie dla siebie i innych, do tego zależy jaką masz trasę, np inaczej się jedzie jak masz caly czas scieżkę rowerową, poza tym jedziesz do pracy, więc nie możesz się spocic jak świnia, nie jesteś kolarzem na zawodach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic sie nie znacie km /min spokojnie sie pojedzie zalezy po jakim terenie jak droga na strzalke to no problem 7 km to jest malutko w 27 min na piechote ide 6 w 40 szybkim tempem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×