Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Ludzie w młodsi ode mnie grają w takich fajnych zespołach a ja nie!!

Polecane posty

Hybris, polski zespół death metalowy załozony w 2012 roku, coraz o nim głośniej na polskiej scenie: http://www.youtube.com/watch?v=OsmvbD3Vy8U Perkusista urodzony 28 kwietnia 1996, ledwie 18 lat skończył. Basista urodzony 26 lutego 1995, 19 lat. A JA URODZIŁAM SIE W 1994 I NIE GRAM W TAKIM FAJNYM I CORAZ BARDZIEJ POPULARNYM ZESPOLE MIMO IZ DOBRZE GRAM NA GITARZE I PRÓBOWAŁAM JUZ ZAŁOZYĆ ZESPÓŁ. Skoro oni mogli odnieść sukces na polskiej metalowej scenie w wieku 18-19 lat, to czemu ja nie mogłam? czemu? Czemu ja nie jestem na drodze do sukcesu mimo iż jestem fajna? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brak talentu pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale masz c*****e pomysly :) i twoje umuzykalnienie jest c*****e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oni kopiują styl zespołu Death i są popularni, wcale nie są jacyś mega wirtuozi. A i tak już maja debiut płytowy, mimo iż istnieją dopiero 2 lata, i są coraz bardziej popularni. Czemu oni a nie ja? też tak chce jak oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
talent czy też umiejętność gry na gitarze to nie wszystko. Są ludzie którzy tego nie mają a istnieją w showbiznesie czy tez grają w kapelach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i nie wiem czy jesteś taka fajna, bo Cię nie znam. A samemu to można o sobie wszystko pisać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"talent czy też umiejętność gry na gitarze to nie wszystko. Są ludzie którzy tego nie mają a istnieją w showbiznesie czy tez grają w kapelach." no to ja jestem bardzo ciekawą osobą, ekscentryczną i wzbudzam zainteresowanie Poza tym mam chęci i determinacje. Czego mi niby jeszcze brakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
życie widać wyznaczylo Ci rolę funki metalowców... możesz profesjonalnie robić im po koncercie lody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisalem, brakuje ci umuzykalnienia i dobrych pomyslow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to zamiast gadać zrób coś i ją załóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie np gitarzysta ma z******te pomysly, i wiem, ze zrobimy kariere :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mi tez może zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za pare lat bede nak****al mercedesem sls :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"napisalem, brakuje ci umuzykalnienia i dobrych pomyslow" to napisałam,że im też, kopiują Death, w utworze z mojego linku bardzo to widać wiem, mozna powiedzieć, ze skoro na takim czymś zdobyli popularność, to widocznie kopiowanie starej kapeli jest dobrym pomysłem, niech żyje kreatywnośc, ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam dziwne wrazenie, że jeśli ja bym założyła kapele kopiującą styl jakiejś innej to skończyłoby sie ujowo, i nie wyszłaby poza garaż i lokalne koncerciki, na których krytykowano by wtórnośc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
troche to c*****e, ale polska publika przyjmie kazda papke. jak chcesz zrobic kariere to zapraszam do anglii, do panstwa gdzie powstala kolebka rockowej muzyki :) ja tutaj znalazlem ludzi do gry, i na pewno osiagniemy duzo, na razie mamy jeden kawalek nagrany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty tam wyjechałeś już jako dorosła osoba, czy w dzieciństwie? bo jesli wyjechałes niedawno i od razu,będąc słabo gadającym po angielsku imigrantem znalazłeś bez problem ludzi do zespołu to faktycznie musi być tam nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No po angielsku gadam średnio musze stwierdzić :D. Ale jest coraz lepiej. A co do znalezienia ziomkow, to zamiescilem ogloszenie w internecie i sie zglosilo do mnie 4 ludzi od razu, a to male miasteczko, ale w okolo tez jest pare miast blisko :D. I wujek moj np. stwierdzil, ze mam szczescie, gdy uslyszal moje pierwsze nagranie, i zebym go na pierwsza trase koncertowa wzial :D.Ja wyjechalem tutaj w maju, jutro do roboty ide drugi raz xD. Ale wiem, ze z tymi chlopakami sie wybijemy na stowe, wujek wpadl na pomysl, zebysmy wypuscili w anglii plyte i wypromowali sie w polsce, taki jego pomysl xD. Ale nie wiem co na to tamci :D, z wujkiem ich jeszcze nie poznalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba mieć talent (możesz grać i 10 lat, a być bardzo nijaka), charyzmę, ludzie muszą Cię lubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A napisałeś w tym ogloszeniu że słabo po angielsku umiesz, czy to byla niespodzianka dla tych kolesi? :P "charyzmę, ludzie muszą Cię lubić." A jakoś popularne zespoły black metalowe sa załozone przez aspołeczne osoby, raczej mało charyzmatyczne, np. Dead z Mayhem zanim popełnił samobójstwo to sie nie mył, swą odzież zakopywał w ziemi i potem wykopywał i nosił na koncertach, samookaleczał sie i przynosił zgniłego martwego ptaka na scene, a jakoś Mayhem to legenda metalu mimo to :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja znam angielski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i właśnie dlatego był popularny, bo "szokował", bo był interesujący i pewnie żadnej panny jego zapach nie odstraszał. :D - Moor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo tylko wydaje ci się, że jesteś "fajna" jesteś infantylna, płytka, nietolerancyjna, przemądrzała, masz przerośnięte ego i mentalność gimgó/wna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=eLZ0cT0c-kU No i kolejny taki zespół, Thunderwar, lepszy niż Hybris, tez załozony w 2012, debiut wydawniczy w 2013 roku, sprawdziłam na Metal Archives, perkusista urodzony w 1996 :-o Nastolatkowie na dużą skale grają już w zespołach wydających plyty i zdobywających popularność, a ja nawet jeszcze żadnego nie załozyłam :classic_cool: :( masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×