Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poszukiwana miła niewiasta

Polecane posty

Gość gość

Hej A strzelę tutaj info Kobiet tu dużo Jakaś pani z terenów śląska zainteresowana 33 latkiem 179 cm. Wzrostu 73kg wagi do miłych nie sponsorowanych spotkań w celu realizacji wzajemnych fantazji erotycznych. Nie ukrywam że z miłą chęcią porobił bym zdjęcia takowej niewiasty. Musisz lubić dotyk,pracę ust nie hamować się nie posiadać jednego sprecyzowanego upodobania sexualnego t.j. raz ostro raz namiętnie a czasem wszystko naraz w zależności od podniecenia i atmosfery. Trwalsza relacja,przy lekkim zaufaniu więcej „sobie zrobimy” Spokojnie poza tym możemy wyjść w teren jak ludzie,na jakieś wino,teatr (kino odpada bo od lat nie ma fajnych filmów)koncerty,tańce. Meil :cabriofabio@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat dalej aktualny Dodam -desperatem nie jestem,sex uwielbiam jak każdy ( a może nie jak każdy) co zrobie lubie spędzać dużo czasu obok nagiego ciała kobiety,delektować się nim.Nauczył bym się masażu-króliczek eksperymentalny mile widziany(coś tam umiem) Jestem przystojnym facetem, kulturalnym . Jestem świadomym singlem(jak ktoś rozumie to znaczenie) kochającym wolność,wieć szukam sex partnerki z którą poza sexem możemy także zwyczajnie pogadać. Niewiasta zadbana,lubiąca sex, wiek nie musi być w moich granicach,może być oczywiście zarówno w górę jak i w dół,podobać się Sobie trochę musimy żeby kopulacja była wyczekiwanym momentem. Może być mężatka,singielka,dziewcze w jakimś układzie „sercowym” Spokojnie nie gryzę (no może czasami…) Nie sponsorowany oczywiście, Na początek meil : cabriofabio@wp.pl Mile widziane CV :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem chetna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma, bo chyba poszła do miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu nie szukasz miłej niewiasty tylko ladacznicy, zmień tytuł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O. Ladacznica to dosc podniecajace slowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak zrobię ją swoją prywatną "ladacznicą" na te kilka chwil albo jak bedzie trzeba "księżniczką" w zależności od nastroju i "wyobraźni" samicy. ech Kobiety jednak dużo gadają o sexie ale mało robią :) Choć wydaje mi się że zwyczajnie mają hamulce i się boją :) Spokojnie gryzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×