Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wasze doświadczenia w tójkącie 2k1m poza związkiem

Polecane posty

Gość gość

Macie jakieś doświadczenia w tej sprawie, komuś też się przytrafiło czy raczej ciężko na coś takiego trafić? Ja kochałem sie z dwoma obcymi dziewczynami z wymiany które w zeszłym roku przejechały do polski, fajna zabawa ale myślę jak to powtórzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepsze są prawidłowe trójkąty z dwoma facetami i jedną kobietą między nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość analnapannanikt
Ja miałam trójkącik z pewnym facetem poznanym na baletach w wakacje. Razem z koleżanką go zdjęłyśmy, choć to ona była pierwsza. Ale byłysmy razem na kwaterze w jednym pokoju i on zapytał czy koleżanka się przyłączy. Było super. Lizałyśmy się,jego , pozycja np na jeźdźca a druga nachylała się z cipką żeby ja lizał. Jak doszedł bawiłysmy się ze sobą, potem znów był gotów na te widoki. To wszystko trwało super długo. Było super, jeste ciekawa jak jest 2 m i 1 k chyba spróbuję ale boję się, ż będą chcieli anala i do cipki równoczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przezyłam trójkat i nawet w dwie dziurki z meżem mnie rznał mąż i obcy facet.Było wspniale.Ale lepszy jest seks z wymianą partnerów.Mąż z kochanką oglada jak mnie rżnie jej mąż i maż rznie kochanke a my patrzymy z jej mężem.A nawet mielismy w obie dziurki i po ponad godzinie nastepna była rżnieta w obie dziurki.Było teo duzo lepsze niż trójkat.Jest dużo lepsze bo mąż ma seks z inna ja z innym i nie ma takiej zazdrosci.Lecz podniecenie oboja małżonków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×