Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Ćpam tabake

Polecane posty

Gość gość
Już po lekcjach? Tabakę się żuje, tumanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tabaka – sproszkowany tytoń, często wzbogacony kompozycjami aromatyzującymi, przeznaczony do zażywania przez nos. W odróżnieniu od papierosów, nikotyna wchłaniana jest nie przez płuca, ale przez śluzówkę nosa. Często tabaką niewłaściwie nazywane są tytonie do żucia lub ssania (snus). Na osobę zażywającą tabakę mówi się tabaczarz, bądź tabacznik." Po przeczytaniu powyższego tekstu przeproś i napisz "Jestem upośledzonym gimbusem, i wyzywam dorosłą kobiete od gimbusów by sie dowartościować bo nie mam życia w realnym świecie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź lepiej odrób lekcje na jutro, gimbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marzy ci się rak śluzówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to nazywanie mnie gimbem jest nudne, jak ci sie nie podobają moje temate to w nie nie wchodź, tyle razy ci to mówiłam, mój najbardziej wierny psychofanie :P P.S Idź żuć tabake i opowiadać ze w metalu nie ma gitarowych riffów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od czasu do czasu, lubię sobie wciągnąć. ;) Obecnie posiadam dwie z Wilsons of Sharrow - Blueberry i Coffee Cream.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię, ale tylko w stanie upojenia alkoholowego, wtedy mam błyskawiczną fazę orzeźwienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasia, jakie to są według ciebie te kapele grające dobry metal? pytam bez złośliwości i nie po to żeby potem się wykłócać czy coś, tylko po prostu już mi się moja dotychczasowa playlista znudziła i przydałoby się coś nowego w niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz posiadam Gawith Apricot, a tych co wymieniłaś to nigdy niet. "kasia, jakie to są według ciebie te kapele grające dobry metal? pytam bez złośliwości i nie po to żeby potem się wykłócać czy coś, tylko po prostu już mi się moja dotychczasowa playlista znudziła i przydałoby się coś nowego w niej." Słucham dosyć ciężkich gatunków metalu, do których nie da sie tak wystartować od tak, bez osłuchania z muzyką metalową. Ale jak chcesz. Najbardziej lubie Kreator, Sodm, Destruction, Slayer, Death, Sepultura, Megadeth, Skeletonwitch, Warbringer, Vektor, Furia, Amon amarth, Nile, Eluveitie, 3 inches of Blood, Iron Maiden, Suicidal Angels, Debauchery, Vader, Kat, Turbo, Exodus, Enforcer,Tankard, Anthrax, Krisiun, Fintroll, Saxon, Machine Head... Dużo tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko, jestem osłuchana, część znam z tych co podałaś, część nie, dzięki, obczaję :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
? Albo Weekend lub Bayer Full .podobnie grają czyli nie potrafia grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ulala cpa tabake, jaka ty dorosla :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×