Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciemna Wytrawna

Temat na sobotni wieczór

Polecane posty

Kiedy uda Ci się poznać, czego tak naprawdę w głębi duszy Ci potrzeba, to będzie połowa sukcesu. Czasem odpowiedź nie jest taka oczywista, bo najważniejsze to dowiedzieć się dlaczego mi tego potrezba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danielllla
Siorbet a ty ile masz lat? Miales rodzine i straciles? Dlaczego się rozpadla? Ja mam identyczne rozważania jak Ciemna Wytrawna, fokładnie tak samo myślę i mam jak ona :-o Ja tez mam niby wszystko a maże o innym życiu, o czyms innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, mierzę ludzi swoją miarą, a tutaj zaglądam tylko od czasu do czasu żeby przekonać się jakiej strategii powinienem użyć za tydzień, kiedy wyruszę na łowy w tak zwanym realu. ;) Wyrażając się jaśniej: w jaki powinienem się wcisnąć rozmiar jeśli chcę zaroochać. ;) To tylko ćwiczenia przed właściwą bitwą. :) Jak dotąd wnioski wyciągnięte z lektury tego forum okazywały się pomocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danielllla
Ja mam tak samo: szukam szaleństwa mając pozornie wszystko. Nie wiem dlaczego? Mam męża a szukam flirtu, cały czas pragnę mocniejszych wrażeń, czegoś innego. Mój mąż to anioł a ja chciałabym Wielkiego Diabła :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja żona też zaczęła szukać nowych wrażeń. Wiedziałem, że leczyła się psychiatrycznie jeszcze przed naszym ślubem, ale wszystko wyglądało idealnie i myślałem, że wszystko już jest za nią. Niestety już w czasie ciąży zaczęły się dziwne rzeczy i w końcu się nie udało zatrzymać lawiny szaleństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danielllla
A co zrobiła? Jakichszukała wrażeń? Tu chodziło chyba jak mówisz o chorobę psychiczną? Bo mi chodzi o inne szaleństwo i wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danielllla
Siorbet napisz. I powiedz czy ty nie szukałeś wrażeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęły się u niej jakieś irracjonalne lęki, podejrzewała mnie o wszystko i wyciągała jakieś bzdury z przeszłości, skończyło się na tym, że znalazła sobie innego faceta, bo ja ją skrzywdziłem strasznie. Miała różne urojenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no ja nie szukam wrażeń, jestem teraz szczęśliwy, bo mam święty spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danielllla
Znajdziesz sobie kogos jeszcze, na pewno przyjdzie taki czas. Nie wątp w miłosc ;-) mimo że ktoś cię skrzywdził :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za słowa otuchy, ale nie jest mi źle. Twój mąż Danielllla jest aniołem to trzymaj się tego, trudno znaleźć aniołów w tych czasach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×