Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

termometr na podczerwień.

Polecane posty

Gość gość

Mam do Was pytanie, ponieważ jestem "szczęśliwą" posiadaczką termometru na podczerwień (pomiar do czoła) i nigdy, ale to nigdy ie pokazał, że moje dziecko ma temperaturę niższą niż 37,3-37,4. Czy coś jest nie tak, czy to możliwe że 4 miesięczne dziecko ma taką temperaturę ciała? Jakie są Wasze doświadczenia z tym urządzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja

Fajowsko korzysta się z BabyTemp, potwierdzam! Badanie zajmuje sekundę, po prostu trzeba wycelować podczerwienią w czoło maluszka i po kłopocie. Żadnego wkładania pod pachę, do pupy...czy jeszcze gdzieś indziej, co mnie by na pewno mocno stresowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska

Ja się zdecydowałam na model BabyTemp ale powiem szczerze że z termometrem to miałam dylemat. Tych modeli w różnych półkach cenowych to są co najmniej dziesiątki o ile nie setki. Do niego mnie przekonało kilka kwestii – siostra, duży wyświetlacz i długa gwarancja na 3 lata. :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Nie narzekamy w domu na Non Contact a mamy go już w apteczce ponad rok. Mierzy szybko, baterie można wymienić w moment, nie ma tutaj tej wkurzającej zabawy z klapką i schowkiem na bateryjki jakie zazwyczaj mają takie drobne akcesoria...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka
Dnia 19.02.2019 o 15:13, Gość aska napisał:

Ja się zdecydowałam na model BabyTemp ale powiem szczerze że z termometrem to miałam dylemat. Tych modeli w różnych półkach cenowych to są co najmniej dziesiątki o ile nie setki. Do niego mnie przekonało kilka kwestii – siostra, duży wyświetlacz i długa gwarancja na 3 lata. :)

 

Mamy też Baby Temp i mogę powtórzyć te wszystkie ochy i achy jakie już zostały napisane ;> bardzo dobra polska jakość, szybkie i wygodne badanie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×