Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to prawda, że w trakcie i po ciąży powiększa się rozmiar stóp ?

Polecane posty

Gość gość

i trzeba kupowac rozmiar wieksze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba kupować rozmiar większe stopy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod koniec ciąży miałam większą stopę, jak wszystko,ale raczej napuchniętą niż na długość. Po porodzie noszę stare buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slyszałam kiedyś o tym i w pierwszej ciąży mi się nie sprawdziło, bo chodziłam w tych samych butach do końca, a w drugiej ciąży musiałam kupić buty na jesień i zdecydowałam się na rozmiar większe, bo noga troche napuchła. Po porodzie się unormowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy. Mi urosły przed ciąża nosiłam buty 35 a teraz 37. Ślubne buty 36 były za duże teraz są za małe. Mala ma trzy lata a ja do figury z przed ciąży wróciłam dawno stopy tak zostaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi po 1. ciązy stopu urosły o 1,5 rozmiara. Z 39,5 do 41. Wszystkie buty musiałam wymienić. NIe było szansy, żebym założyła te sprzed ciąży. Teraz jestem w 2. ciązy. Modle się, żeby sie to nie powtórzyło, bo 41 to i tak już jest tragedia :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi po 1 ciąży stopy urosły około pół centymetra, nosiłam 38, a teraz 38,5; a jak nie ma w danym modelu to 39 i jest ok. Teraz jestem w drugiej ciąży i zastanawiam się czy się to powtórzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też urosły. Ale minimalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi urosla stopa o jeden numer , wszystkie buty na obcasie do wymiany, w balerinki i sportowa sie mieszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziłam 2 lata w adidasach,7 tygodni temu urodziłam i mnie cisną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi w pierwszej o dwa rozmiary a w drugiej nic nie urosly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda. przed porodem stawy i wiązadła się rozluźniają, w ten sposób organizm przygotowuje się do porodu. stopy, dłonie rozciągają się i tak już zostanie. mówi się o stopach, po rzadko kto sobie mierzy długość dłoni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak innym, ale mi nie urosły. W ciąży byłam jedynie popuchnięta, więc i stopy miałam spuchnięte, więc nie każde buty mogłam nosić, ale po porodzie wszystko wróciło do stanu sprzed ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz jedyne buty jakie na mnie pasuja to buty męża, jestem w 37 tc i mam stopy jak balony. Normalnie noszę 38, po pierwszej ciaży rozmiar się nie zmienił, po porodzie wszystko wróci do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi urosła o rozmiar. 30 par pieknych szpilek leży a ja mogę je tylko podziwiać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pod koniec ciąży buty były ciasne bo puchły mocno stopy, po ciąży noszę bez problemu stare buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po ciąży mam rozmiar większe, już 3 lata od porodu więc raczej nie wróci tamten rozmiar ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ciążach mam stopy o rozmiar większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi stopy nie urosły, ale od zawsze miałam duży jak na kobietę rozmiar 40/41 . jedyne co to niestety puchnięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety.. i ja dolaczam do grona tych, ktore po ciazy musialy wymienic wszystkie buty na rozmiar wieksze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może tak się zdarzyć. Hormony w ciązy działają rozluźniająco na więzadła, tak aby dostosowac organizm do noszenia coraz większego płodu, a także do rodzenia. Niestety dziala to na wszystkie więzadła, równiez te małe, w stopach i dłoniach. W połączeniu z narastającym ciężarem ciała, może to spowodować że stopa stanie sie ciut dłuższa. Na pewno nie jakos drastycznie, i nie dzieje się tak zawsze - ja spokojnie nosze buty sprzed ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam napuchnieta stope. Jak po porodzie zeszly obrzeki (jakos po 3 miesiacach) to nosilam juz stary rozmiar. W sumie stopa mi nie urosla tylko poszerzyla w obwodzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem w 24 tygodniu ciąży i od około 4 tygodni zauważyłam, że stopy mi urosły na długość o rozmiar. Wiosną kupiłam czułenka, bardzo mało je nosiłam, były trochę ciasne w objętości, właśnie około 4 tygodni temu założyłam je z myślą, że będą za ciasne, a tu się okazało, że są zdecydowanie za krótkie i bardzo cisną w palce. Ponadto baleriny też zrobiły mi się za małe, tylko w sportowych mogę chodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem w 8 miesiącu i narazie mi nie urosła, nie wiem czy może jeszcze urosnąć,czy jak do tego pory tak się nie stało to już się nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierdu pierdu stopa co najwyżej ci napuchnie a nie urośnie co wy dzieci że rośniecie , owszem pierś się może powiększyć a nie stopy trochę biologii a nie mity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierdu piersi a nosze dwa rozmiary większe buty a stopy mam szczupłe. Opuchnięte nie były nawet na koniec ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ciąży nosiłam zawsze 38 i wszystkie buty pasowały, a po ciąży muszę mieć 38,5, w stare buty się wcisnę, ale jak kupię nowe 38 to muszę trochę pocierpieć... też wydawało mi się to niemożliwe, że stopy rosną po ciąży ale tak jednak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwie osoby juz whzej napisaly Wam dlaczego tak sie dzieje,ze stopy "rosna" w ciazy. Co Wy czytac nie umiecie? Po co kolejne posty typu: to niemozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×