Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LadyVaga

Ptaszek w domu poradźcie proszę

Polecane posty

...a tu szczegóły: chciałabym kupić kanarka do mieszkania, a amamy malutkie dzieci w wieku od 1 do 3 lat i nie wiem czy mogłabym im wstawić tego ptaszka do pokoju, czy są jakieś przeciwskazania? Po drugie co zrobić aby pokarm dla skrzydlatego nie wylatywał z klatki na meble/dywan... Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli zwierzę ma robić za ozdobę to sobie daruj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie ptaszka byłoby miło posłuchać, w zamian dostawałby pokarm i dobre warunki mieszkaniowe czy to źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ptak w klatce to totalny brak wyobraźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masz pojecia jak ptaki hałasuja i brudza, odpusc sobie ten pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super milo-lato-wschod slonca-godz 4 rano milutko sluchac jak ch.. jeszcze dzieciom? logiczne, ze wokol klatki sie wysypują ziarenka,piorka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ptaszek strasznie hałasuje rano a niestety ale chodzi wcześnie spać, koło 19tej trzeba go przykryć i to jest najmniejszy problem, ale latem ok 3-4tej zaczyna skakać, śpiewać, ćwierkać, ostrzyć dziób, będzie ci budził dzieci... poza tym strasznie brudzi... tego nie da się ominąć, można zastawiać kartonami klatkę ale ptak potrafi wynieść ziarno na drążek i trzepnąć plewy tak ze wypadną poza klatkę... kanarki miałam przez ok 13 lat jako nastolatka i się wyleczyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×