Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

18 latka w ciazy a gadanie ludzi o aborcji ...

Polecane posty

Gość gość

Hej . Mam 18 lat i chodzę do ost.klasy zawodówki. Mam chłopaka z ktr jestem od 4 lat i jestem z nim w ciąży. Wszystko mamy już poukładane w sprawie wychowywania dziecka , chcemy razem je wychować. Ogólnie rodzina moja i jego jest miło nastawiona i juz sugerują nam swoją pomoc. Ale spokoju nie daje mi gadanie ludzi ze dziecko zniszczy mi życie..ze powinnam usunąć..sugerują mi wprost aborcję :o w szkole kumpele też się cieszą i nie odwrocily Sie ode mnie :) ale są też tacy którzy się krzywia na mnie itp.:-/ to źle ze chcemy wychować to malenstwo?:* skończę szkole i zajmę Sie dzieckiem a potem jak będzie mialo 4 latka pójdę do pracy. Mój chlopak ma 20 lat i od dwóch lat juz pracuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz kochajaca rodzinę dookoła wiec nie przejmuj sie gadaniem ludzi. Nie kazda ciaza w mlodym wieku to zniszczone zycie. Mnie matka urodzila jak miala 19 lat. Zycie ulozylo jej sie lepiej niz wiekszosci rowiesnikow zarowno pod względem finansowym jak i kazdym innym. Rodzice tworzą szcesliwy zwiazek. To jak bedzie dalej zalezy tylko od ciebie. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skończę szkole i zajmę Sie dzieckiem a potem jak będzie mialo 4 latka pójdę do pracy. Mój chlopak ma 20 lat i od dwóch lat juz pracuje xxx po prostu chodzi im o to, ze bedziecie miec nędzne zycie :) pojdziesz do pracy za max 1500-1800 zł :) twoje dziecko bedzie biedne, rosnie nam nowa patologia :) taka prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez urodzilam dziecko gdy mialam 18 lat i jakos patologia wcale nie jestem,moje dziecko dzis ma 24 lata ciezko bylo na poczatku,ale dla chcacego nic trudnego gdy sie czegos chce to wierzcie mi mozna wszystko.I autorko nie sluchaj tego glupiego gadania,wez sie w garsc,bedziecie mieli pomoc od rodzicow(to dobrze) I dacie rade zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie to znaczy tylko że jesteście odpowiedzialni mimo wpadki bo to się może zdarzyć w każdym wieku ;) pewnie że będzie cięzko ale dziecko w tak młodym wieku nie przekreśla życia:) gratuluję i życzę szczęścia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta od patologii weź się pocałuj w dupę bo dziecko które nie ma laptopa tableta i drogich ciuchów to nie patologia a jak chcesz popatrzeć na patologię to stań przed lustrem :) to dopiero pato pełną gębą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"twoje dziecko bedzie biedne, rosnie nam nowa patologia " X X Trzeba być naprawdę ignorantem, żeby patologię utożsamiać z ubóstwem. Poza tym z postu nie wynika jakimi środkami finansowymi dysponują. Autorko, Gratuluję ciąży i życzę Wam Wszystkiego najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×